Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dobrev Klára szerint a balolda...

Dobrev Klára szerint a baloldali önkormányzatok pénzelhetnék a felmondott Indexesek új lapját, egyetértenél ezzel?

Figyelt kérdés
2020. júl. 31. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Az EP-ben is nyári szünet van,most ráér ilyen marhaságokról pofázni. De inkább ne foglakozz vele,nem érdemel meg ennyi figyelmet az a nőszemély.
2020. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Amit Dobrev Klára mond, az már engem csípőből nem érdekel....
2020. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert az Index elvileg független akar lenni, így pedig aligha lenne az. (Persze eddig sem volt az.)
2020. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Ennyit az Index függetlenségéről.
2020. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Az önkormányzatok a kerülettel foglalkozzanak és a helyi lapokat támogassák, ne egy országos "nagyon független sajtót"
2020. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Mondja ezt az a Dobrev Klára, aki az EP-ben havi 5 millát keres...
2020. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

A függetlenobjektív indexesek akkor hogyan lennének tovább legalább papíron függetlenobjektívek?

Dobrevnek van annyi pénze, hogy ha akarja, akkor saját maga megalapíthatná és fenntarthatná azt az új lapot. nem véletlenül nem akarja, mert ha egyszer a te pénzedet i költheti rá, mint önkormányzat, akkor miért költené rá a sajátját?

Inkább fizetik adóból, a te pénzedből meg az enyémből azt az orgánumot, amelyik szidja azokat a média tulajdonosokat és olvasóikat, akik a saját pénzüket költik arra a médiára amelyik a nekik fontos véleményeket jelenítik meg.

Medgyessy megmondta, ha a jobboldal médiát akar magának, azon a piacon ahol minden a balliberálisoké volt - akkor csináljanak maguknak.

Csináltunk.

Nekik csak nem kellett volna eladni, elveszteni a sajátjukat - mégis megtették. Hát akkor ha akarnak egy újat, akkor csináljanak maguknak!

De nem az önkormányzatok pénzéből!

2020. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 belapus ***** válasza:

Nem értek egyet vele, de ez csak egy javaslat - ha valóban megtörtént egyáltalán ( még nem néztem utána ).Azon gondolkozom, akik egy javaslat alapján máris kétségbe vonják az Index ( eddigi ) függetlenségét, azok hol tartották a fejüket az elmúlt cirka 10 évben ?Ez alatt az időszak alatt a szerkesztőség úgy volt független, hogy az a tulajdonosi kör, amelytől az újság pénzügyileg függött végig jobboldali, kormányközeli, Fidesz közeli volt.Ha akkor nem volt független, akkor biztosan nem liberális, hanem jobboldali újság volt.Ez lenne logikus, ha valaki az agyát is tudná használni.

Azt írtam fentebb, nem tudom hol volt a fejük ( és benne a gondolkodás szerve természetesen ).Most már sejtem.Ott, ahol a nyelvük.

2020. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen. Amíg nem lesz új.
2020. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!