Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kíváncsiak lennétek egy Orbán...

Kíváncsiak lennétek egy Orbán vs. Gyurcsány vitára?

Figyelt kérdés
Engem érdekelne. Szívesen megnézném ahogy Gyurcsány megint felmossa Orbánnal a padlót, mint ahogyan azt 2005-ben és 2006-ban is tette.

2020. aug. 1. 23:11
A kérdező szavazást indított:
Igen.Orbán állj ki Gyurcsánnyal vitázni!
Nem.Orbán továbbra is bujkálj a sajtó és a nyilvános viták elől!
29 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ne Gyurcsánnyal vitatkozzon hanem mondjuk Puzsérral de muszáj értelmesen válaszolni, boldog karácsonyt nem ér.
2020. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
74%
Az ugyanúgy sülne el mint a 14-évvel ezelőtti? Hiába "nyerte" meg a kígyók és prímszámok szakértője, végül csúfosan bukott. Eközben majdnem csődbe ment az ország.
2020. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
94%
Egy miniszterelnök-jelölti vita érdekelne majd. Ha meg nem miniszterelnök-jelölt, akkor én is Puzsért választanám inkább.
2020. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
67%
Én nem szeretem a mai politikusokat de Puzsér sokszor beszél értelmesen de vityátok nem merne ellene kiállni.
2020. aug. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
80%

Csak úgy ha mindkettőre hazugságvizsgáló lenne kötve és felváltva kérdeznének egymástól. Amelyiknél kileng a műszer az kap egy löketet elektromos sokkolóval.

Nagyon tanulságos beszélgetés lenne.

2020. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
84%

Így van, támogatandó lenne, de nem a bukott gyurcsánnyal, hanem valami ertelmes ellenzeki emberrel.

Viszont a 2005os vitat konnyu volt ugy megnyerni hogy vegighazudta. Itt egyszefuen gyurcsany volt a gatlastalanabb..

2020. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
44%
Én kíváncsi lennék már régóta, de az a baj, hogy Orbán túl gyáva hozzá.
2020. aug. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
83%

A parlamentben szoktak néha vitázni. Akit érdekel az ilyesmi, most is nézheti.


De ezek a politikai viták általában komolytalanok, nem konstruktívak, elbeszélnek egymás mellett, mindenki csak mondja a magáét, nem érdekli, hogy a másik mit mond.

2020. aug. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
55%

Nem, nem vagyok rá kíváncsi.

Gyurcsány hazudik reggel éjjel meg este és ráadásul ripacskodik is. vitázzon vele a Hadházy, hasonló a színvonaluk!

2020. aug. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
77%
Lárifári!
2020. aug. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!