Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán Viktor és Gyurcsány...

Ha Orbán Viktor és Gyurcsány elkezdene verekedni a parlamentben, ki nyerné a párbajt?

Figyelt kérdés

2020. aug. 1. 15:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom de jót röhögnék
2020. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem is Orbánnal, nincs kizárva hogy fehér köpenyes ápólok kísérik ki egyszer.


[link]

2020. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%

#2.

Nem vagyok “gyurcsányista” még mielőtt bárki megvádolna egyszer, de ha nem érted, és szerinted rendben van az, ami a Színművészeti körül történik, akkor akár még te is beszállhatnál abba a verekedésbe.....

2020. aug. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem szoktam verekedni. Nehogy már egy lapra tegyél ezzel az elmeháborodottal!
2020. aug. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Te kikezdenél vele?

[link]

2020. aug. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Viktor nyerne,kicsi a bors de erős.
2020. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem Gyurcsány "nyerne", de nem hinném, hogy férfias, rendes bunyó lenne. Szerintem Orbán, mivel kövér, hamar kifulladna, Gyurcsány szikár, vékonyabb, magasabb, hosszabb keze lába. De hogy rendes ütés nem esne, az tuti. Inkább ilyen cicaharc féle lenne, rángatnák meg lökdösnék egymás. Megnézném azért😃
2020. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Egy ilyen libernyákot, mint Gyurcsány elvisz még a hátán az Orbán. :D
2020. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én megnézném, ha lenne ilyen!
2020. aug. 1. 17:40
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
Ez viccnek is szègyen . Mèg a verekedès előtt is a földre zuhannának mert annyi erejük sincs már hogy felemeljenek bàrmit. Ezek az emberek nem ismerik a sportot sem. Orsós hiàba èlteti a focit ő maga nem tud labdàba rugni. Gyurcsó pista meg előbb vesz elő egy üveg bort ès aztàn talàn 1 centire rùg bele a labdàba majd közli hogy a kìgyók kìgyóznak ès lelèp a foci pàlyárôl. Ennyit a te elnökeidről xd
2020. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!