Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik olyan, hogy lmbt...

Létezik olyan, hogy lmbt propaganda? Ha igen ezt, hogy kell értelmezni?

Figyelt kérdés
Engem még senki se csesztetett azzal, hogy legyek meleg. Ellenben gyerekkoromban az anyám azzal fenyegetett, hogy öngyilkos lesz, ha kiderül rólam, hogy meleg vagyok. Most akkor milyen lmbt propagandáról szokott beszélni a jobboldal? Ez nem olyan konteó, mint a szabadkőművesek, chemtrail és a zsidó világuralom? Egyszerűen csak arról van szó, hogy ne bántsanak senkit se azért, mert a saját neméhez vonzódik. Nem tök mindegy, hogy valaki kihez vonzódik? Mi a baj azzal, hogyha az utcán két azonos nemű megfogja a kezét, vagy elcsattan egy pár csók? Ha ennyire zavar, akkor nem kell odanézni, de senkinek sincs joga ahhoz, hogy megszabja azt, hogy csak négy fal között csinálják. Az meg egy hülye duma, hogy ezzel fertőzik meg a gyerekeket. Nem attól lesz valaki meleg, mert mondjuk a háttérhatalmi sorosisták áttérítik őt, hanem ez genetikai ok. Akkor se válik valaki automatikusan meleggé, hogyha két férfi vagy két nő neveli a gyereket, mert semmi köze se lesz a szexualitásához.
2020. aug. 2. 10:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
27%

Most mit játszod a hülyét?

Merj már egy meleget vagy bármi ilyet kritizálni....

Mi más lehetsz, mint homofób?

2020. aug. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Sokan nem ismerik a kritika és a gyűlölködés közti különbséget. Azért, mert valakit zsigerből utálsz, még nem lesz az kritika.
2020. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
23%

"semmi köze se lesz a szexualitásához"

Ezt nagyon bátran kijelented, de ez nem így van.

2020. aug. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
#3 Pedig így van csak a jobboldal annyira korlátolt, és ezért találnak ki buta konteókat, mert nem tudnak összetetten gondolkodni. Há régen így vót akkor is most így legyen! Egy jobboldali csak ennyit tud mondani. Mindent elutasít, ami modern, ami előrébb vihetné a társadalmat, mert mindig benne marad ebbe régebben is így vót mantrába. Semmi bizonyíték nincs arra, hogy azért lesz valaki meleg, mert tanulta. Viszont egy gyerek lehet sérült, hogyha olyan emberek nevelik, akiktől nem kapnak szeretetet, és lehet férfi-nő, férfi-férfi, nő-nő kapcsolat is. A szeretet hiánytól, erőszaktól, megalázástól lesz sérült a gyerek, és nem a szülők nemiségétől.
2020. aug. 2. 10:43
 5/26 anonim ***** válasza:
33%

#4, de te most a propagandát tolod, vagy a tényeket? Mert lehet egy ember attól is fogyatékos, hogy a szülei testvérek egymással (genetika), meg attól is, hogy laposra verték (környezet).

A genetika mindent meghatározhat, mert a galandféreg is csak genetikailag különbözik tőlünk, azonban jellemzően a genetikával szembemenve a környezettől függően lehet az adott ember gerinctelen (pl ezért léteznek a politikusok).


[link]

A hivatalos orvosi lapok is jelenleg azon az állásponton vannak, hogy a genetikai megszabhat egy adott mértékű genetikai hajlamosságot (pl ahogy az afrikai kevésbé lesz bőrrákos, mint az európai nyilvánvaló okokból, de nem lesz automatikusan egyik sem bőrrákos), viszont korakisgyerek korban rögzül a szexuális orientáció környezeti tényezők hatására.

De ez egyébként nyilvánvaló, az egypetéjű ikrekeknél is sok esetben eltérő orientációt kaptunk, amiből egyenesen következik, hogy akkor a genetika önmagában nem határozza meg ezeket a dolgokat törvényszerűen.


Persze nyugodtan szembe mehetsz a tényekkel, ha téged nem zavar a valóság, csak nem tudom miért kell a hivatalos álláspontot "buta konteónak" beállítani. Én nem begyöpösödött jobboldali vagyok, csak szakmát idéztem. De ezt már megszoktam a jobboldali oltásellenesektől, akkor pedig begyöpösödött baloldali vagyok. Szerintem célszerű lenne kihúzni a fejed a propagandalapok seggéből, és néha olvashatnál egy kicsit tudományos cikkeket. Nem muszáj mindig a mindenhova képzelt jobboldal ellen harcolni.

2020. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Abody ***** válasza:
42%
Gratulálok, meg van a fasizmus 101. Az ellenség egyszerre gyenge és degenerált, és a társadalom hanyatlásának és összeomlásának a jele a szaporodásuk, de közben hihetetlen hatalmúak, és az ujjuk köré csavarták a világ összes orvosi szervezetét, kormányát és bíróságait...még akkor is, ha épp most van az utóbbi tíz év legdurvább LMBT+ jogfosztása fejlett országokban. A másik meg, minden baloldali meg progresszív dolgot propagandának beállítani. Mármint, persze, gyakorlatilag minden rövid, érthető politikai megnyilvánulás technikailag propaganda, és a propaganda lehet igaz is, de valahogy azzal sosincs bajuk, mikor a kormány kijelenti, hogy csak két nem van, és a nembináris meg intersex emberek bekaphatják.
2020. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
37%
#6 Te most összemosod a sex és a gender kifejezéseket. A kormány a sexről beszélt, te meg a nonbinary genderről, amiknek semmi közük egymáshoz. A sexből tényleg kettő van, legalábbis emberből. Ez is a hivatalos álláspont. Akik nem tartoznak az XX és XY kategóriákba (XXY, XXX és egyebek), azok nem külön nemet képviselnek, hanem hivatalosan rendellenességnek számítanak. De ezek szerint téged sem zavar a valóság. Vagy csak nem tudod, hogy mi a különbség a sex és a gender között.
2020. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk azért az egypetéjű ikrek genetikailag nem azonosak, mert ez azt jelentené, hogy környezeti hatás okozza, hogy az egyik fiú, másik lány, amennyiben nem azonos neműek. A hivatalos álláspontot meg országa válogatja a témában, a teljesen genetikatol a jórészt környezeti hatásig változik a skála. A tudományos cikkekben is annyiban van csak konszenzus, hogy nagyrészt biztosan genetika.


Ne vedd kötekedésnek a dolgot ötös csak pomt az általad linkelt wiki oldalon a következő bekezdés azzal foglalkozik, hogy ikreken végzett tanulmányok bizonyítják a homoszexualitás genetikai kialakulását,bár konkrét meleg gént nem találtak még.

2020. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Abody ***** válasza:
53%

A biológiai nem nem bináris, hanem egy spektrumon helyezkedik el, ahol a két szélsőség a leggyakoribb, de ettől függetlenül azokat az eseteket, amikor az ember a kettő közé esik, kihagyni a statisztikából és csak azt mondani, hogy rendellenes, nem számít tudománytalan, és ellent mond a világ vezető egészségügyi és orvosi szervezeteinek és álláspontjainak. Linkelek egy ábrát, hogy mégis mennyiféleképpen csúszhat hiba a rendszerbe. [link]

Több intersex ember van a világon, mint természetesen vörös hajú, csak mondom.

2020. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
35%

Hát ha egy sorozatban/filmben túl sok a b*zi, az eléggé propaganda gyanús.

És mostanában ez eléggé divat lett.


Én meg nem azért nézek valamit, hogy a buz*lást bámuljam.

Ettől függetlenül rohadult nem érdekel hogy ki mit csinál.


De 2 sorozatot is elkaszáltam a bu*ulás miatt.


A híres trónok harcában az 1. évad 5. részig jutottam kb aztán annyi.

Amerikai horror sztorinak is ez lett a sorsa.

Abban ráadásul minden évadban új történet/karakterek vannak.

De valamiért mindig van benne pár bu*i és szépen be is mutatják hogy mit csinálnak.


Szerintem nem kéne erőltetni.

2020. aug. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!