Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kell menni suliba...

Szerintetek kell menni suliba szeptembertől vagy a korona vírus miatt megint karantén lesz?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudni. Par nap mulva kifog derülni ha dr orbàn beszélni fog. Akarnak egy 2_ ik hullànot de reméljük nem zàrnak be megint mindent , vagy lehessen bejàrni suliba. Korlàtozzàk a sajàt életüket ne a mienket.
2020. aug. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Nekem tetszett az online oktatás egyetemen.


Ilyen könnyen még sohasem vizsgáztam:DDD


Az államvizsgánál viszont bent kellett lenni.

2020. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Karantén egyáltalán nem volt eddig sem!
2020. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem kaptam kollégiumot, albérletbe nem akarok menni, szóval remélem igen!
2020. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Azt hallottam, hogy a felsőoktatásban lehet, hogy maradni fog egy ideig a "home-office", de az általános és középiskolásoknak rendesen be kell majd járniuk.
2020. aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még nem tudni, de ez szerintem az utolsó napokban lesz biztos. Hisz marc. 15.én még volt suli (középiskola), az azt követő héten meg hirtelen nem kellett menni.
2020. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

"az általános és középiskolásoknak rendesen be kell majd járniuk"

Egyelőre ott tart a történet, hogy erre készülnek a minisztériumban (de több forgatókönyv is van a tarsolyukban), viszont addig még hetek eltelnek, folyamatosan derül ki, hogy mennyire sikerül külföldről behurcolni a kis dögöt. Ha el is indul rendesen a tanév, bármikor átállhatunk megint digitális munkarendre, arra kell készülni lelkileg.

2020. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

"marc. 15.én még volt suli (középiskola), az azt követő héten meg hirtelen nem kellett menni"

Azért ennyire nem lesz most hirtelen, hiszen már egy csomó mindent lehet tudni a vírusról, meg mérik a szennyvízben is, hogy mire lehet számítani a következő két hétben, stb.

2020. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 árokpart ***** válasza:
41%
Na ne ám már! Dugig van szinte a Balaton part. A strandon sorba kell állni a lépcsőn, hogy be lehessen menni a vízbe annyian vannak. A strandvendéglőkben szintúgy. Parkolóhelyet szinte alig lehet találni, talán valamikor még a múlt rendszerben voltak ennyien egyszerre lent nyaralni. Nem nem barátocskám, ha szórakozni lehet menni akkor suliba is simán.
2020. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
De szórakozni az megy, aki akar, a suli viszont kötelező lenne. Azért az nem ugyanaz. Mert aki nem megy szórakozni se, mert vigyázni akar, nehogy hazavigye valami beteg rokonának a vírust, az most rá lesz kényszerítve, hogy bemenjen a sok hülye közé, aki kilógatja a maszkból az orrát...
2020. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!