Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok egy Fidesz-Munkás...

Támogatnátok egy Fidesz-Munkáspárt-Mi Hazánk koalíciót?

Figyelt kérdés

Lehetne a neve mondjuk Hazafias Népfront, vagy Nemzeti Munkáspárt.


A következő politika alapján vezetné az országot:


-Kilépés az EU-ból, NATO-ból, a volt szovjet országokkal, Kubával, Vietnámmal, Észak-Koreával, Kínával barátkozás. Nyugat-ellenesség, Arab-barátság, Izrael-ellenesség.


-Nemzeti Kommunizmus bevezetése, ez röviden azt jelenti, hogy ötvöznék a szélsőjobboldali társadalompolitikát a szélsőbaloldali gazdaságpolitikával. Minél önellátóbb hazai mezőgazdaság, ipar megteremtése államosítással, állami cégekkel.


-Nem engednék, hogy nagyobb Liberalizmus legyen, mint a 80-as években. Pl. lehetnének bikinis nőket mutató plakátok, újságok, bárhol lehetne piálni, cigizni, de semmi LMBT meg fű, drog, MeToo , stb. Szabadon mehetnének cigány, zsidó viccek, szabadon beszélnének Cigánybűnözésről, szabad lenne megverni a gyereket mind a szülőnek, mind a tanárnak, házastársak is verhetik egymást.



-Ellenezné a Hit Gyülekezetet, mert amerikai stílusú, és a Katolikus egyházat, mert Nyugati és Hippipápa vezeti, de támogatná a Református egyházat, mert magyar és nemzeti, és az Ortodox egyházat, mert szláv, keleti.



Röviden ennyi jut most eszembe, mit gondoltok róla?



2020. aug. 2. 21:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%
#3 azért mert az a "jobboldali" párt annyira jobboldali, mint az a baloldali párt...
2020. aug. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%
Egy ilyen koalíció soha nem jönne létre, mert a három közül egyik sem ért egyet szinte semmiben a másik kettővel. A Fidesz nem léptetné ki az országot az EU-ból és a NATO-ból, nem engedélyezné az igazmondást a cigányokról és a fegyelmezést a tanároknak, illetve nem ellenezné a hitgyülit. A Mi Hazánk nem vezetne be kommunizmust és nem ellenezné a katolikus egyházat. A Munkáspárt minden egyházat üldözne.
2020. aug. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%
Undorító lenne
2020. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
57%

Érdekes lenne, de nem támogatnám. Egyébként azért nem jöhet létre, mert a Fidesznek nincs szüksége arra, hogy koalíciós kormány alakítson, mivel a KDNP nélkül is parlamenti többsége lenne. A KDNP csak aláveti magát a Fidesznek, hogy jó kis üzleteket kössön velük.

Visszatérve a fenti koncepcióra, nem kell visszatérni a '80-as évekbe. Lenne pár jó hatása egy ilyen rendszernek, de a kommunizmus másodszor is tönkretenné az országot.

2020. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%
#14 pedig már egy ideje a 80-as évekbe tart az ország.
2020. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
57%
Külön véve is borzalmas ideológiát képvisel az összes, nemhogy együtt...
2020. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
80%
Pfff Munkáspárttal? Vicc. Csak égetné magát a koalíció.
2020. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Salx Narval ***** válasza:
72%
Nekem a 80-as évekből csak a jó emlékek maradtak meg én akkor is jól éreztem magam és most is. Természetesen most is lázadozok és akkor is azt tettem, valószínűleg az új rend ellen is lázadnék de közben menne a buli bár most már "öregesen, félig józanul" és sajnos egyre ritkábban.:D Én mindig próbáltam a legjobbat kihozni abból ami van és megelégedni azzal amit a sors dobott, ha az ország többségének megfelel, vagyis megszavaznának egy ilyen koalíciót akkor én is ellennék valahogy. Tényleg meg kell majd választani, vagy puccs lesz?
2020. aug. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
86%
Támogatnám, hogy a vezetőik közös sírban feküdjenek, mert összepasszolnak. De valami veszélyes hulladéktelep alatt lenne majd a méltó "nyughelyük".
2020. aug. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
70%
Az ortodox egyház mondható a leginkább nemzetinek, nem a református.
2020. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!