Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán azért tiltotta be a...

Orbán azért tiltotta be a fesztiválokat, hogy helyette meccsre járjanak az emberek?

Figyelt kérdés

[link]

Végre örülhet, van néző a stadionokban!



2020. aug. 4. 08:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%
Azért ez vicc,hogy 10 meccsen volt vagy 20 ezer néző . Szerintem semmi köze hozzá az embereknek most bármi ahova lehet menni az egy felüdülés és ennyi ,lesz még olyan idő , hogy 200-at nem éri el a néző közönség bár a magyar foci színvonalából ki indulva nem is csoda. Ez az igazi Halott Pénz
2020. aug. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%

Te meg azért kérdezel hülyeségeket, mert Orbán-fóbiád van.

Ugyanis közegészségügyi szempontból azért a kettő között van egy kis különbség...

2020. aug. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%
Igen az a főkülönbség , hogy az egyik helyen csak alkoholisták vannak a másikon meg csak tiszta becsületes a biblia szerint élő józan emberek
2020. aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%
Jaja rohadt nagy különbség van 😂😂😂
2020. aug. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
39%
Elég nagyok a stadionok és elég kicsi a nézőszám ahhoz, hogy veszélytelenül lehessen focimérkőzéseket tartani. Amúgy székeket is hézagosan osztják ki. Fesztiválokon nehezebb lenne ilyen protokollokat betartatni...
2020. aug. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
42%

Egyetértek asdasdasdwasd nevű felhasználóval. Szabály, hogy minden néző között egy, vagy két üres helynek lennie kell! A fesztiválokon meg nem tudsz úgy menni, hogy legyen minden embertől másfél méter távolságod. Főleg sorbanállásnál nem. Egy tömegrendezvény, amire naponta több ezren mennek, nem biztonságos! Ezért nem lesz sem Nyári Mondocon (hiába hisztiznek érte), sőt, a nyárra tervezett Comic Con is csúszott novemberre. Pont azért, mert a ké nap alatt mindkettőn 7000-10000 ember fordul meg. Az ilyen Volt Fesztiválról, meg Szigetről nem is szólva, ahol egymás hegyén-hátán vannak az emberek. És hiába a biztonsági előírások, elég egy marha a tömegben, aki nem tartja be őket, esetleg még tudtán kívül hordozó is.


Ha pl. én megfertőződnék, és rajtam nem jönne ki, de anyumon igen, akkor meg lennénk lőve. Egyből itthon kéne maradnom nekem, anyuéknak + anyum munkahelyét (óvoda) be is zárnák. Otthon maradnának a gyerekek, a gyerekek szülei és testvérei, az összes óvónő, dajka + az ő családjaik. Ez kapásból 500-600 ember, aki 2 hétre karanténba kerülne. És mivel anyumnak magas a vérnyomása + szüleim sem fiatalok már, ők még kórházba is kerülhetnének. Nem éri meg! És egy ember miatt, aki nem tartotta be a higiéniai követelményeket.

2020. aug. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%

Az, hogy miért tiltották (nem öv személyesen) egy dolog.

Az, hogy a meccseket miért engedi, egy másik.


Az, hogy te összekötöd azt jelzi, hogy nem kicsit van agresszív feszültség benned, ami klinikailag fog tönkre tenni hosszútávon.

2020. aug. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%

1-es, egy 14 ezer férőhelyes stadionban meccsenként 1000-2000 néző az semmi. Őket simán lehet szellősen ültetni, mert van annyi hely.

6-os voltam amúgy.

2020. aug. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%

A kormány szóvívőjének a hivatalos válasza az, hogy az alkoholfogyasztás a kettő közötti különbség. Ez pedig hülyeség.


Ennél a kérdésnél elő jönnek ésszerűbb érvek is, de nem igazán tudom hibáztatni azt, aki ezen a hülyeségen fennakadt.


UI: Csak egy kérdés. Mikor bevonulnak és kivonulnak az emberek a meccs miatt, akkor nincs tömegnyomor és fertőzésveszély? (Nem provokatív kérdés, még sosem voltam meccsen, pláne nincs tapasztalatom a mostani időkről)

2020. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
Ja azt vágóm amit mondasz de én alapból a magyar foci színvonalát említettem ott ami siralmas ahhoz képest, hogy mennyi pénz ölnek bele
2020. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!