Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Milyen iskolai...

Fideszesek! Milyen iskolai végzettségetek van?

Figyelt kérdés
Hódmezővásárhely polgármestere (Márki-Zay Péter) minap elmondta, hogy csak a legszegényebb, legtanulatlanabb emberek szavaznak a Fideszre. Mivel nagyon sok értelmiségi önti szavakba ugyanezt valószínű van benne valami. Most szavazással reprezentatív képet kaphatunk erről is
2020. aug. 7. 09:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
αναλφαβητα εγω ειμι
2020. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%

"Most szavazással reprezentatív képet kaphatunk erről is"


Fogalmad sincs mit jelent a reprezentatív felmérés

2020. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%
Fidesz szavazó vagyok és 8 osztályom van. Sok hozzám hasonló Fideszes 8 osztályos végzettségű embereket ismerek.
2020. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
13-as ilyet más is tud ám írni: dk-s (momentumos,párbeszédes stb) vaggyok, a 6.ot járom harmadssszor, sokk ilyet ismerek, azorbánazoka.
2020. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%

Én programozó vagyok, mesterképzést végeztem, testvéreim: jogász, orvos, mezőgazdász. Nagyszüleim tanárok voltak, édesanyám fotós, édesapám asztalos.

Mindannyian fideszesek vagyunk.

2020. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%

Egyébként szerintem mindegy a végzettség.

Amikor naponta szembesülök azzal, hogy a PhD-s tanszékvezető nem tudja felfogni, mi a különbség az e-mail fiók jelszava és a gépen történő bejelentkezéshez használt jelszó között, és amikor a nemzetközi oktatási dékán "angyalforras.hu"-t és hasonló butaságokat olvas...

2020. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Na szerinted őszintén, mennyi őszinte választ fogsz kapni? Neten, anonim mindenki azt mond amit szeretne.
2020. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagyok fideszes, ezt előre leszögezem.


Ez már tényleg egy undorító gyűlöletposzt. Mintha néhány GYK felhasználó reprezentálna minden fideszest. Közben bárki jelölhet bármit. Tudom, hogy a kérdést nem is gondoltad komolyan.


Ameddig a politika ezen a szinten van Magyarországon, nem is szükséges megkérdezni, hogy mi baj van az országgal. Az emberek azon szórakoznak, hogy "hah fidesz rósz és búta xdddd" ahelyett, hogy vita folyna arról, hogy hogyan válthatnánk le a Fideszt, mit kéne tenni.


Egyelőre szükségtelen gyűlölködés van konstruktív vita helyett. Pedig lehetne sok ügyről vitázni. Amíg ezen a szinten vagyunk, itt nem lesz változás.

2020. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!