Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma is megostromolták a határt...

Ma is megostromolták a határt a migránsok. Ezek után is tagadják a migránsválságot a libsik?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

Felvételekkel igazoltan dokumentált esetek. Ez tehát nem propaganda, hanem tény. Ennek ellenére mégis propagandának nevezik.


A kormány bevándorláspolitikája példaértékű!



2020. aug. 7. 16:07
A kérdező szavazást indított:
Be kell engedni a migránsokat.
Nem kell beengedni a migránsokat.
35 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
71%
Indexen természetesen valami utolsó utáni cikk:D
2020. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
1-es Ez így van! Vagy egyáltalán le se hozzák. Az persze nem propaganda, de a tények ismertetése az. Libsi logika.
2020. aug. 7. 16:12
 3/39 anonim ***** válasza:
34%
Biztos valami Origo vagy Ripost írta ezt.
2020. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

3-as Ez a baj a libsikkel! Nem teljesen mindegy, hogy melyik írja le?


Pont az a baj, hogy a magát függetlennek és progresszívnek nevező baloldali sajtó nem hozza le az egyébként a hatóságok által közzétett információt, ami felvételekkel alátámasztott.


Aki magát progressszívnek nevezi, az tájékozódjon kiegyensúlyozottan mindkét oldali sajtóból.

2020. aug. 7. 16:22
 5/39 anonim ***** válasza:
75%
Értem én, hogy valaki ellenzéki, de az ilyenekhez miért kell tapsikálni?
2020. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
84%
2020. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

5-ös Egyetértek. A bevándorlásnak szakpolitikai kérdésnek kell lennie, nem pedig pártpolitikának. Mindegy, hogy melyik párt kormányoz, nem lenne szerencsés a járványügyi, illetve közbiztonsági kockázatot jelentő migránsokat beengedni. Nem valók ide.

6-os Köszi a linket. Hatóságok oldalán is lehet hitelesen tájékozódni a migránsválságról.

2020. aug. 7. 16:45
 8/39 DarthPlagueis ***** válasza:
43%
Leragadtak ott, hogy o1g... Mindent ez hataroz meg, sajat hazajukat, csaladjukat is veszelybe sodornak, csak vegre levalthassak. Nem vagyok fideszes (csalodott jobbikos), de a jelenlegi kulpolitikat elnezve el kell ismerni, orulhetunk a jelenlegi vezetesnek, vedik az orszagot a hatarnal is, az eu-ba is, en ennek kifejezetten orulok. Ja, hogy lopnak? Igen, lopnak. Nem szep dolog, de vajon ha mas lenne hatalmon nem lopna? Meg rosszabb is lenne, ezek max osszefogva nyerhetnek, remelem meg akkor se. De ha megis, mi lenne? Mi lenne 2022-tol? Tudnanak kormanyozni, amikor mar egy evtizede egymas kozt se tudnak megallapodni? Hogyan osztoznanak a hatalmon? Akkor kezdodne igazan a baj az orszagban, ha ezek a hazaarulok kerulnenek a husosfazekhoz! Ez a velemenyem. Lehet lepontozni!
2020. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 Micimacko67 ***** válasza:
37%

Kérdező miért libsizel?

Ha én meg jobbernek nevezlek vérig sértődsz...

2020. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

8-as Köszönöm a választ! Én felpontoztalak :). Fontos dolgokra mutattál rá, jó, hogy vannak még így gondolkodók, nem csak a liberális mantrákat fújó sötét (ezen a szivárványzászló sem segít) kisebbség.

Nem kell fideszesnek lenni, főleg nem agymosottnak, ahhoz, hogy valaki belegondoljon az illegális migráció veszélyeibe. Örvendetes, hogy a kormányunk nem hagyja az országot a nyugati, liberális országok szintjére jutni, ahol mindennapos az erőszak.

Én jobboldaliként is az LMBTQ közösség védelmét fontosnak tartom. A liberálisok lobogtathatják a szivárványzászlót, de attól még az általuk beengedett észak-afrikai tömegek sorra követik el az LMBTQ közösség elleni cselekményeket, mert a vallásuk másképp gondolkodik az LMBTQ kérdésről, mint a nyugati progresszívek...

Nem tökéletes a kormány, de nem lenne jobb, ha az O1G koalíció jutna hatalomra. Schiffer András szavaival, akit jobboldaliként is tisztelni tudok.

[link]

[link]

Érdekes, hogy az ellenzék mondja, hogy a kormány kreál ellenségképet, hát ők sem különbek...

Egy professzor úr, aki nem rasszista, se nem agymosott, se nem fideszes, ő is elmondta szakmai véleményét a bevándorlók, kisebbségek által jelentett veszélyekről.

[link]

2020. aug. 7. 17:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!