Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád, hogy munkaszüneti...

Támogatnád, hogy munkaszüneti nap legyen a kommunizmus áldozatainak emléknapja?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Így is nálunk van a legtöbb munkaszüneti nap az eu-ban, ha jól tudom.
2020. aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Igen.
2020. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Igen, támogatnám, és kötelezném a balos és egyéb haladó pártokat, hogy térdeljenek le a félárbócra engedett országzászló előtt.
2020. aug. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Akkor a nácizmus áldozatainak emléknapját, holokauszt emléknapot is munkaszünetté kellene tenni. Ezt még a nálunk sokkal progresszívabb Németország sem tette meg. Ez így két plusz munkaszüneti nap lenne.


Akkor már inkább a Nemzeti összetartozás napja legyen piros betűs emléknap nyáron, de ez is megosztó lehet a nacionalisták-internacionalisták között, így inkább mellőzendő.

2020. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Neurotech ***** válasza:
26%
Én olyan gazdag vagyok, hogy már soha többé nem kell dolgoznom, úgyhogy engem aztán nem érdekel mikor van munkaszüneti nap.
2020. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

#5 Ja, hogy kamuzunk?

Akkor én meg olyan gazdag vagyok, hogy én adok munkaszüneti napot az alattvalóimnak! :)

2020. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha Táncsics kerül hatalomra, akkor biztos lesz ilyen
2020. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
18%
Nem, sőt, minden politikai, történelmi jellegű ünnepet eltörölnék. Térjünk vissza a természeti ünnepekhez, azoknak sokkal több értelmük van.
2020. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

#8

Nálad nem lenne se államalapítás, se 48, se 56, se munka ünnepe, de megkockáztatom, még Karácsony sem...

2020. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
65%

Nem hát. Ünnepeljen, emlékezzen mindenki, amiről akar, de ne legyen kötelező. A legtöbb történelmi ünnepünk 19-20. századi, teljesen át van ideologizálva az egész; mintha előtte nem létezett volna magyar történelem.


A keresztény ünnepeknek van némi létjogosultsága, de az ország fele már nem keresztény, ráadásul az állam elvileg semleges.


A természeti ünnepek tök jók lennének viszont, mindenki örül a nyárnak, a tél végének... stb.

2020. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!