Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A stadionfikázók tisztában...

A stadionfikázók tisztában vannak azzal mennyibe kerültek idáig az F1-es rendezési jogok,és mennyibe fog még kerűlni 2017.ig?

Figyelt kérdés
Évente 1db futamról beszélve!

2020. aug. 8. 21:29
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
52%
Bőven megtérül az F1. Gondolod csinálnák ha nem érné meg? Mit gondolsz a jegyek ára, az egyéb mechendise, stb szállodák, turisztika, stb mennyi bevételt hoz ez? El se tudod képzelni fogadjunk...
2020. aug. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Koplárovics Béci ***** válasza:
36%

Tehát azzal szeretnéd elfogadtatni a fölösleges stadionok árát, hogy hozol egy sokkal rosszabb példát?

Hozok neked egy másikat. Eltöröm a kisujjadat. Tök jófej vagyok, mert eltörhettem volna a kezedet is. A lábadról, vagy a nyakadról nem is beszélve. Így már nem is fáj a kisujjad, ugye?

2020. aug. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
36%

Az F1 rendezés bőven veszteséges. Soha nem volt és nem is lesz 14milliárdnyi bevétele a jegyekből és egyéb eladásokból

[link]

Lehet persze jönni a turistákkal akik itt vannak 3 napig, de azok se költenek annyit, hogy az államnak megérje. Az áfából meg idegenforgalmi adóból nem jön be az ára.

A Hungarorig Zrt-nek megéri, mert annyi állami támogatást kap, meg nem ők fizetik a rendezési jogot, hanem az állam.

17nek meg: persze Puskás stadionból egy van, azért írtam, hogy annak ára több mint egy szuperkórház, a többi stadionbl meg új normál kórházak, felújítások, iskolák, utak, infrastruktúra fejlesztés, stb. bőven kitelne, de te sikeresen kiszűrted a szövegemből azt a fél mondatot, amire tudtál reagálni.

2020. aug. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
48%

23

Az elmúlt 4-5 évben már olyan jegyeket kellett osztogatni az F1-re, hogy 9000 forintba kerül és ha tömegközlekedéssel utazol akkor az ingyen van, szóval sok esetben ráfizetéses volt, csak hogy ne legyenek üresek a lelátók. Az, hogy az a pár külföldi betéved, az sok vizet nem zavar még ha egész nap 5000 forintos lángossal meg 2000 forintos sörrel tömi magát akkor se.

2020. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
37%
Én ezt tudom, nem engem kell meggyőzni, hanem aki szerint nyereséges.
2020. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
És azt honnan veszitek, hogy minden kiadást a magyar állam fizet? Bár nem tudom, hogy vannak az országok megállapodva a FIA-val, de egy tetemes részét a Bernie bácsiék fizetik a kiadásoknak szerintem. Arról nem is beszélve, hogy a futamok megszervezése, lebonyolítása nem is állami feladat, hanem azt a FIA szervezi tudtommal... Ennek kicsit utána nézhetne a kérdező is: [link]
2020. aug. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
37%
Nem az állam dolga, lehet egy promoter cég is aki fizet. Bernie bácsi rég nyugdíjas és semmi köze a FIA-hoz (soha nem is volt). Ő a FOM tulajdonosa volt. A FIA felügyeli a sorozatot, a FOM rendezi a bajnokságot. A FOM pénzt két azért, hogy egy adott ország futamot rendezhessen, ez a sanctioning fee. Ezt csak és kizárólag azért fizetik, hogy eljönnek ide lefutják a futamot és elmennek. Semmi pénzt nem költenek el itt. Mindenről a mi esetünkben a hungaroring zrt-nek kell gondoskodni, sportfelügyelők, a pálya rendbehozása stb. És akkor emelett ott van még a tv-s közvetítés amiért a magyar állam szintén fizet nem is keveset. Nem véletlen ,hogy nyugaton már csak fizetős kábelcsatornákon van F1. Ott nem fér bele a középénz ilyen szintű szórása.
2020. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

F1 rendezési jogdíjak


26/Üsd be a barátodba és ott tájékozódhatsz te is.

2020. aug. 9. 18:03
 29/32 anonim ***** válasza:
Annyira csak nem lehet veszteséges, ha a Palik Lacik is olyan jól megélnek belőle.
2020. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
37%

29

Jah kormányváltáskor meg nem véletlen kellett Ausztráliáig menekülni.

2020. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!