Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Toroczkai Lászlóban miért nem...

Toroczkai Lászlóban miért nem bíznak a jobboldaliak? Miért nem szavaznak rá?

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 06:32
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Itt nem bizalomról van szó, egyszerűen csak rosszul építik fel az ismertségüket. Debrecenben pl nem is hallani róluk semmit. Így miként akarnak szavazókat?
2020. aug. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Az értelmes jobboldaliak bíznak benne és rá szavaznak. Viszont úgy nehéz, hogy ki van tiltva a médiából és a Facebookról.
2020. aug. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Mert egy bohóc.
2020. aug. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Én az3rt nem, mert 2006-ban őt "ejtették foglyul" a TV székházban, hirdette ki Budaházy a Kossuth téren tüntetőknek.

Ezért csődöltünk oda, eés azután jöttek azok a kapucnis fiúk, akik elkezdték a gyújtogatást.

Az épület másik oldalán még ott dekkolt 14 busznyi pajzsos, botos rendőr.

Ebből arra jutottam, hogy az egész egy megszervezett buli volt, Gyurcsány érdekében.

2020. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Mert módszereiben (s ha lehetősége lenne) semmivel nem különb a kommunistáknál és a fasisztáknál.
2020. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Mert elég volt, hogy a Jobbik át*****tt a pálfordulásos történetével. Köszönöm, nem kérek több ilyet, részemről véget ért a szavazósdi.
2020. aug. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem kommentelőhöz, a Jobbik annyira elqurta, hogy már a Mi Hazánkat nem tudom komolyan venni.
2020. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg posztban sírtak amiatt, hogy a Facebook cenzúrát alkalmaz velük szemben. Ehhez képest korábban Toroczkai a Facebbok-oldalán letiltott, ahogy Dúró Dóra is. Soha nem szóltam hozzá egyetlen cikkükhöz, megosztásukhoz sem, a bűnöm annyi lehetett, hogy az általam totális ostobaságnak vélt dolgokról szóló posztokra (pl. szibériai bérrabtartás, Pride tiltása) nevető hangulatjellel reagáltam. A Novák Elődhez köthető kuruc.infon hasonlóan jártam, miután kulturáltan előadtam az ottani többségi véleménnyel ellentétes gondolataim. Persze örülhetünk, hogy jelenleg csupán ilyen módon tudják "büntetni" a más véleményen lévőket, a szellemi elődöknek ennél több volt a jogkörük...


Na de egy szó mint száz, ilyen hiteltelen pártra miért kellene szavaznunk?

2020. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

#8/8

Mintha pl. a hvg vagy az alfahír nem ugyanúgy cenzúrázná a vele egyet nem értőket, mint a kuruc.info vagy mintha ne lehetne DK-s, MSZP-s, Jobbikos, Momentumos politikusok tömkelegét felsorolni, akik a facebookon elhallgattatják a kritizálóikat. Annyi a különbség, hogy ezek a pártok a "szólásszabadság" mottójával kampányolnak, ez neked nem álszent? A Mi Hazánknak nem a szólásszabadság a fő értéke, szóval ne velük kezdjük a számonkérést ha már ezt hoztad fel.

2020. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
#9 Aki saját maga nem tartja be a demokratikus értékeket, az ne is kérje számon senkin. Emiatt teljesen hiteltelen számomra ez az egész brancs.
2020. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!