Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolnak a Fidesz tagok...

Mit gondolnak a Fidesz tagok a Mi Hazánk Mozgalomról?

Figyelt kérdés

2018. nov. 10. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
A Jobbik már elkorcsosult, jól tették, hogy elhagyták a süllyedő hajót.
2018. nov. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Egyenlőre a propaganda pozitív színben tüntette fel őket a Jobbik gyengítése érdekében, szóval a Fideszesek jó véleménnyel vannak róluk. De ha 5%-felé erősödne a párt, és bármiféle fenyegetést jelentene a Fidesz számára, akkor a propaganda ellenük fordulna, és a Fideszesek gondolatai negatívra váltanának.
2018. nov. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

Nem vagyok Fidesz tag, csak a Fideszre szavaztam.

Nekem szimpatikus a MHM, de borzasztó naivak az elképzelések, 2018-ba EU-os országként.

A kilépés meg - ami náluk az egyik cél - még vagy 10 évig nem valósítható meg.

2018. nov. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Amióta a Jobbik becsírult, az egyetlen vállalható magyar párt lett.
2018. nov. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Szeretik, hiszen a pártjuk hozta létre, és már fújják is a fideszes propagandát, mitológiát.
2018. nov. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

"A kilépés meg - ami náluk az egyik cél - még vagy 10 évig nem valósítható meg."

Nem szimplán kilépést akar, hanem népszavazást erről.


"Jobbik már elkorcsosult" "Amióta a Jobbik becsírult"

Miért?

2018. nov. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%

Oké,hogy vannak.

Mi a programjuk azon kívül,hogy váltsuk le a FIDESZT????

2018. nov. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
A Fideszre szavaztam de annyira már nem vagyok Fideszes. Őszintén nem nagyon ismerem őket szóval abból meríthetek amit itt olvastam.
2018. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Mivel jelenleg elég szélsőségesek nem jelentenek veszélyt a fideszre. Ha folytatódik Toroczkai ámokfutása, akkor csak a jobbik legradikálisabb szavazóit tudják megszólitani igy jelentéktelen lesz a támogatottságuk. Ha a tőbbi átlépő jobbikos egy szalonképesebb radikális pártot csinál belőle akkor már betölthetik a jobbik által hagyott űrt 2022ben. Nem lesznek kormányváltók, de elég erősek lehetnek.
2018. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

A Fidesz-tagoknak természetesen jó a véleményük a Mihasznák Mozgalomról, hiszen azért jöttek létre, hogy a Fidesz kétharmadát biztosítsák és szétverjék, feldarabolják a legerősebb ellenzéki pártot, még súlyosabban megosztva az ellenzék maradék erejét.


A fidesz undorító választási törvénye pont azért született, hogy relatív többséggel is fiktív többség születhessen, akár virtuális kétharmad is, amennyiben a szavazók valódi többsége eléggé megosztott.


A fidesz-tagok tehát tapsolnak, ha új ellenzéki erő alakul, vagy szétesik egy nagyobbacska párt az ellenzékben, akár jobb, akár baloldalon, mert ez a Fideszt erősíti, ezért is pénzelik az ilyen mozgalmakat.


A Mihasznák Mozgalom sem szolgál semmilyen más célt, de erre tökéletes.

2018. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!