Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lenne jó Miniszterelnök...

Ki lenne jó Miniszterelnök Magyarországon?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy, hogy kik voltak eddig a rendszerváltás óta, senkivel sem volt elégedett a nép.
2020. aug. 10. 10:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
35%

De azt is nézd meg, hogy mennyivel vesztette el?? Nagyon sokan szavaztak rá akkor is!

Nézz csak utána nyugodtan 🤔🤔😲😲

2020. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
64%

Nem volt akkor sem elégedetlen a nép.

Medgyessyvel meg a 100nap alatt paradicsom,bemajmolták a sok véresszájú MSZMP rajongót /akkor volt még bőven belőlük/.

Különbség pár ezer szavazat volt.Fideszesek magabiztosak voltak,otthon maradtak,sokan biztosra vették a győzelmet.

2020. aug. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

12# én is pontosan erre gondoltam.

11#- es

2020. aug. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
39%
Valaki, aki szereti a hazáját, erkölcsös, harcol az országért, kiáll az elveiért (pl. a korrupció ellen vagy Trianon ellen egy hosszú távú tervvel), de realista. A közéletben nemigen vannak ilyenek. Talán Novák Előd és Dúró állnak közel ehhez, ill. néhány mihazánkos. De ha ilyen nincs, elég lenne egy hasonló szakember, értelmiségi.
2020. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
24%

"Olyan miniszterelnök soha nem lesz akivel a lakosság 100%-a elégedett lenne.


Viszont olyan van akivel a lakosság 40-50%-a elégedett - mint például a jelenlegi."


Milyen 40-50% hülye gyerek? Lakosság 50% a? A szavazók 50% szavazna rá ami a lakosság negyede. Mellesleg 1 dolog, hogy rá szavaznak, tudod milyenek a szavazóik sokszor? Hurrá kaptam olcsó krumplit, hurrá kaptam bözsike utalványt. Jaj, félek a migránsoktól! Fujj Gyurcsány! Ezekre én nem lennél büszke. Konkrétan a saját szavazóik se tudják megmondani, hogy miért jók ők az országnak. Az ország negyede szavaz rájuk, azok nagy része se tudja, hogy miért. Még csak a saját választói se elégedettek vele sokszor, ne hidd azt, hogyha valaki rászavaz akkor elégedett is. Kap egy kis bözsi utalványt, vagy közmunkát, vagy olcsó krumplit, vagy trafikot, viszont nem elégedett. Tudnod kell, hogyha valaki agyát kimossák, és azt se tudja, hogy kire szavaz, az nem = az elégedettséggel. Ha szeritned a mostani rendszer olyan jó, bizonyítsd be, hogy a gazdaságunk erős. Nem fogod tudni, mert gyenge mint a fos.

2020. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
46%
A jelenlegi nagyon is megfelel. Erőt és egészséget dr. Miniszterelnök Úrnak a még évekig tartó, hosszú kormányzáshoz.
2020. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
40%
Megfelel, csak CSOK-ot vonha vissza. Így soha nem lesz lakása egy normális embernek.
2020. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
20%
Aki engem lepontozott ki tudja fejteni, hogy A Fidesz miért képviseli a szavazóikat? Lepontozáson kívül. Van aki fél a migránsoktól, szegény, sosem látott migránst. Őt képviseli a Fidesz? Miközben a migránsok oda se akarnak menni? Vagy kit képvisel a Fidesz? Mészáros Lőrincet biztosan.
2020. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
39%
Sajnálatos módon a Fidesz csak elhiteti, hogy a szavazóikat képviseli. A Fidesz nem képviseli a szavazóikat. Tehát ha azzal jöttök, hogy a szavazók fele rájuk szavaz, akkor Hitlerre is sokan szavaztak, akkor Hitler az képviselte a németek érdekeit? Minden diktátor a mai világban népszerű, a kínai vezetők képviselik egy átlagos kínai érdekeit? El kellene felejteni az a végtelenül buta gondolatot, hogy ha valaki népszerű az azért az, mert képviseli a népe vagy a szavazói érdekeit. Demokráciában minden szavazat egyenlő sajnos, az is amit megvettek, az is amit kizsaroltak, az is amit hazugsággal szereztek. És aztán a hazug párt mondhatja, hogy ők a legnépszerűbbek = legjobbak. A birkák (ti) elhiszitek.
2020. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
29%
Bajnai jó volt, jó lenne.
2020. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!