Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lenne jó Miniszterelnök...

Ki lenne jó Miniszterelnök Magyarországon?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy, hogy kik voltak eddig a rendszerváltás óta, senkivel sem volt elégedett a nép.
2020. aug. 10. 10:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%

A jelenlegivel minden rendben,idáig ő a legjobb az eddigiek közül.

Mást meg a horizonton nem látni helyette.

2020. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
59%

Ez nem teljesen igaz, mert azért a választópolgárok 40- 50% - a minimum elégedett Orbán Viktorral, és ez nem egy rossz arány...🤔🤔

Nekem jobb opcióm nincs.

2020. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
11%
Jó a jelenlegi, csak a CSOK-ot kellene eltörölnie. Iszonyúan felverte az árakat.
2020. aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
29%
Azokból vonj le 10%-ot, a külföldi kettős állampolgárokat ne számold bele se az ukrajnából hozott "kamu választókat " akik 60 an voltak 1 házba bejelentve hirtelen választás előtt. Ugy a lakosság 20% szavaz a Fideszre.
2020. aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
45%

Én Puzsér Róbertre szavaznék, ha tehetném. 😁

Szerintem erkölcsi értelemben nagyon intakt figura, aki ugyan nem ért mindenhez, de a nagyívű, rendszer szintű gondolataival mélyen azonosulni tudok és nem fél hozzáértő szakértőkre bízni a nekik való munkát ahogy a sétáló Budapest programját is urbanisták és közlekedésmérnökök csinálták.

Én szívesen rábíznám az országot egy 10 évre.

Biztos vagyok benne hogy jobb hely lenne utána.

2020. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%

""rendszerváltás óta, senkivel sem volt elégedett a nép.""


Olyan miniszterelnök soha nem lesz akivel a lakosság 100%-a elégedett lenne.

Viszont olyan van akivel a lakosság 40-50%-a elégedett - mint például a jelenlegi.


Valakinek teljesen mindegy ki a miniszterelnök akkor is utálni fogja. Az ilyen emberek azok akiknek az életében elszenvedett kudarcokért mindig más a hibás csak éppen ő maga nem. Az ilyenek azok akik a saját sikertelenségükért másokat hibáztatnak és az államtól várják a saját jólétüket - persze tenni nem tesznek érte semmit - például tanulással -jó szakma szerzéssel - munkával.

2020. aug. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom.Mondjuk Angela Merkel vagy Emmanuel Macron.Ők jó kis vezetők,bár Macront nem annyira kedvelem,mert ő egoista.Ha viszont magyarok közül,akkor senkit...Ez azért szomorú
2020. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%

""Jó a jelenlegi, csak a CSOK-ot kellene eltörölnie. Iszonyúan felverte az árakat.""



[link]

2020. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
28%

Bajnai Gordon szerintem jó miniszterelnök volt. Kivezette az országot a 2008-as világválságból és rendberakt a amit kellett Gyurcsány után. Orbán nem panaszkodhatott amikor 2010-ben átvette tőle a kormányzást. Szerintem Bajnai jó lenne újra.


Másik személy akiben látok potenciált az a Márky Zay Péter, nagyon jól manageli Hódmezővásárhelyet. Nem jobboldali, nem baloldali,hanem életrevaló keresztény, konzervatív ember. Kicsit a régi fideszre emlékeztet, a mostani fidesz már rég nem mondható kereszténynek és konzervatívnak ilyen Kaleta Gábor, Borkai Zsolt, "rezsi" Szilárd kaliberű fazonokkal.

2020. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

"a választópolgárok 40- 50% - a minimum elégedett Orbán Viktorral"


Azt azért ne felejtsük el, hogy 2002-ben Orbán Viktor elvesztette a választásokat. Vagyis mégiscsak "elégedetlen" volt akkor a nép.

2020. aug. 10. 11:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!