Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek felé kigyót-békát kiabálnak egymásra a politikusok, de ha személyesen találkoznak akkor jópofiznak egymással?

Figyelt kérdés

Ezt sose értettem, nekem egyik se hiteles. Mindegyik elszámoltatással, számonkéréssel vagdalkozik, videókat gyártanak, riportokat adnak, majd amikor ott a nagy ellenfél személyesen és számon lehetne kérni nagy nyilvánosság előtt, akkor elindul a “tiszteletem elnök úr, miniszterelnök úr, pártelnök úr, miniszter úr” és így jópofiskodnak egymással. Ilyenkor már nincs az a nagy vehemencia mint a választók elött. Szemtől szemben miért nem olyan nagy szájuk? A szememben mind hiteltelenek egy-két kivétellel.

Ide kapcsolódik, hogy egyszer az egyik vezető nyájaskodó, amúgy addig szimpatikus politikussal közlekedési félreértésem volt, majdnem ütköztünk mert nem akartam magam elé engedni. Az ember olyan stílusban üvöltözött, mutogatott, hogy ledöbbentem. Szerintem életében először én kértem számon rajta, hogy miért nem a parlamentben ilyen nagy szája? Ott mit jópofiskodik ha az egyszerű választóval így viselkedik mint egy tahó?


2020. aug. 10. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Tipikus magyar mentalitás.
2020. aug. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Átlag magyar ember is így működik.
2020. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert más a munka és más a haverság.

Meg talán ismeritek a régi mondást:

Tudom, hogy tudod, hogy tudom😃

2020. aug. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!