Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek köszönhető, hogy mostaná...

Minek köszönhető, hogy mostanában kevesebb a click bait és alacsony színvonalú cikk az Indexen?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem pont, hogy tele van semmitmondó cikkekkel. Rövid időn belül lejár a 30 nap felmondási ideje az írók 99%-ának és egy új hírportált alapítanak.
2020. aug. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen cikk jelenjen meg ott, ahol nincs minőségi újságíró?
2020. aug. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem jobban tetszik a "semmitmondás", legalább nem hergelnek szándékosan. Illetve nincsenek szenzációhajhász címek tartalom nélküli cikkel. Sokkal "lite"-osabb, mint volt, de így jobban illik a portfolio/totalcar mellé. Nem ellenzéki propaganda hírek vannak. Ha lesz majd 444 2.0, azt tuti nem olvasom majd, egy 444 elég nekem, az is ex indexes portál, szerintem nincs szükség egy 3. index maradványra is, persze ha van erre közönség, csinálják, de portfólió, totalcar nélkül nekem nem sokat jelentenek, csak egy 444 2.0-át.
2020. aug. 11. 10:25
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
A hergelés meg az igazság megírása teljesen más dolog. Az hogy minden héten kiderült valami botrány az aktuális kormányról, azt esetleg a kormánypártiaknak fáj belátni. A 444, 888 origo sokkal szélsőségesebben habzó szájúak.
2020. aug. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elviszik ilyen gagyi, bulváros irányba. Nehéz megfogalmazni, valahogy kevesebb a valódi, jó tartalom. Nem voltam 100%-osan elégedett a régi csapattal, sokszor éreztem azt hogy csak meg akarják úszni a dolgokat, de a mostaniakra ez hatványozottan igaz. A Telex, a hvg, a 24 és 444 is sokkal minőségibb sajnos.
2020. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rossz meglátás. Zuhanórepülésben vannak, pedig én még a nagy hiszti idejében is drukkoltam az új csapatnak. Azért az nem véletlen, hogy nagy neveket nem tudtak megszerezni, nincsenek is olyan nagy ajtóberúgós cikkeik, nem is nyomoznak már. Ez sajnos látszik a színvonalon, most kb. a hvg alatt vannak.
2020. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!