Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nincs valami olyan weboldal,...

Nincs valami olyan weboldal, ahol TÖMÖREN lehet értesülni a LEGFONTOSABB fejleményekről, helyzetről a koronavírussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van a koronavirus.gov.hu, de ott naponta kb. 5 új hírt feltesznek, aminek a háromnegyede nem is érdekel. Az érdekelne, hogy az elmúlt hetekben, napokban csökken vagy növekszik-e a beazonosítottak száma, egyáltalán hány fertőzött van hazánkban és mely régióban. Egyszer láttam egy grafikont, ahol szemléltette az elmúlt hónapokban a csökkenő tendenciát. Nem akarok a migránsokról olvasni, meg hogy min tanácskoznak, meg hogy hány munkahelyet biztosítanak, csak az érdekelne, éppen mennyire csökken/növekszik hazánkban a gyógyultak/fertőzöttek száma. Ezt elég nehéz kihámozni, az oldalon még mindig a mossunk kezet stb. felhívások vannak, meg hogy több hónapja mik ugyanazok a korlátozások, amik érvényben vannak, ezeket tudjuk.


Gugliztam, de nem találtam naponta frissülő naprakész statisztikát az elúmlt időszakról.


2020. aug. 11. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2020. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pedig annak a gov.hu nak pont ez a kezdőképe.

Ne lapozz sehova, görgess!

2020. aug. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2. Igen, legörgetve előjönnek a számszerű adatok, de ezek csak a jelenlegi helyzetre vonatkoznak. Az érdekelne, hogy az előző napokhoz, hetekhez képest most éppen csökken, növekszik a beazonosítottak, gyógyultak száma. De azért köszönömn.


1. Ez jónak tűnik, csak most megette az egész memóriát és lelassult a gép, majd később megint kipróbálom.

2020. aug. 11. 17:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt akartam belinkelni, amit az #1.

Jobbára táblázatok és grafikonok gyűjteménye, de jól láthatóak benne a hetente frissülő adatok.

2020. aug. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!