Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted Orbán bezárassa az...

Szerinted Orbán bezárassa az iskolákat vagy ne?

Figyelt kérdés

Te mit lépnél a helyébe? Most nagyon sok magyar nyaral és hozzák haza majd a koronát. Miközbe a 444 megírta, hogy a szennyvíz minták alapján ezen a héten megugrik a fertőzöttek száma. Jönnek a következő hullámok, amik nagyobbak is lehetnek annál ami volt. Márpedig az első is borzasztó volt pl olaszban.


A magyar oktatás amúgy is a béka feneke alatt van. Miért ne legyen akkor már elektronikus mint tavaly ? Még 2-3 tanévet kibírnánk nem? Csak meglesz a vakcina 4-5 éven belül



2020. aug. 12. 19:00
A kérdező szavazást indított:
Minden élet érdekében be kellene zárni az iskolákat
Csak az alsóknak lenne szabad ügyeletet tartani, hogy a szülő dolgozhason
Legyen bejárós iskola
91 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, a döntés már hetekkel ezelőtt megszületett. Nem lesz központilag elrendelt iskolabezárás - amíg nem lesz országos veszélyhelyzet újra.

Területenként fognak dönteni esetleg arról, hogy szükséges-e az iskolabezárás vagy sem és ha az adott településen megnő a fertőzöttek száma, akkor ott és csak ott bezárják az iskolát amíg szükséges.

Ne reménykedj, szeptember 1-én indul az iskola és kedden reggel 8-kor neked is ott kell majd lenned az épületben. Majd szerdán, csütörtökön és pénteken is.

2020. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha a 444 megírta, akkor bezárassa.
2020. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%

Én az alsósokat nagyon kis csoportokban behívnám (kb. 5 fő), a felsősöket és a középiskolásokat max. 1-2 hétre az elején, hogy az új osztálytársak ismerjék meg egymást és a tanáraikat, valamint a tanárok mondják el, hogy is fog kinézni a félév.

Az egyetemeket meg alapból digitálisan indítanám, az sokkal vegyesebb és veszélyesebb közeg, ott napok kérdése, hogy beszabaduljon a vírus; különösen, ahol sok külföldi diák van - de most is egy csomó évfolyamtársam van Olaszországban, Horvátországban stb.

2020. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%

1. Ne a 444 indulj ki.

2. "Még 2-3 tanévet kibírnánk nem?"

NEM! Aki egy percet is benne volt a távoktatásba,az nem bírná ki.

2020. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%

/3


“Én az alsósokat nagyon kis csoportokban behívnám (kb. 5 fő), a felsősöket és a középiskolásokat max. 1-2 hétre az elején, hogy az új osztálytársak ismerjék meg egymást és a tanáraikat, valamint a tanárok mondják el, hogy is fog kinézni a félév.“



Ige, alsóban van vagy 3 osztály 2 mindenképp átlag legyen 22-24 mi is annyian voltunk kB.


22*3=66

66:5=13.2 tanterem.

És a többi osztály hova fér, és ha online oktatás lesz ki vigyáz majd a gyerekekre? Mert sok helyen nincs home office

2020. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%

A második hullám komoly és veszélyes dolog, DE az életminőséget nem szabadna feláldozni a totális biztonságért.

Emberek vagyunk, és szügségünk van a szociális érintkezésre, a gyermekek pszichélyének fejlődésének meg pláne.

Az emberségünket nem áldozhatjuk fel egy vírusnak, bármilyen fájó és valós is legyen az áldozat.

2020. aug. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Én örülnék ha bezárnák. Nem kellene "tanítanom" a sok putris cigányt.
2020. aug. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
51%

"Én örülnék ha bezárnák. Nem kellene "tanítanom" a sok putris cigányt."

Akkor menj át más iskolába,vagy akkor ne legyél tanár. Ennyi

2020. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

8-as tudod hogy milyen egy cigány többségű iskolában tanítani?

Nem egy leányálom.

Én már azért is tisztelek valakit, hogy megpróbálta.

2020. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 árokpart ***** válasza:
19%
Ez a bezárassa azért nem semmi.
2020. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!