Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne ha 2022-ben a ballibs...

Mi lenne ha 2022-ben a ballibsik nyernének?

Figyelt kérdés
Szerintem katasztrófa,én menekülnék ki külföldre. Orbán se jó,de valahogy lehet élni.

2020. aug. 13. 12:34
A kérdező szavazást indított:
Rossz lenne az országnak,nagy bajok lennének itt.
Színvonalas élet lenne,sokkal jobb lenne az ország.
Nem lenne semmi.
55 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
18%
Nem lenne kár érted, ha kimennél.
2020. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ja,bocs hogy a gyurcsányodra szavazok. De egyébként érted sem lenne kár,hulyegyerek.
2020. aug. 13. 12:42
 3/30 anonim ***** válasza:
54%

Kb. semmi, mert a fidesz és a NER által okozott károkat demokratikus úton nem lehet helyrehozni, sőt, még ha nyerne az ellenzék (amire annyi esély sincs, mint a lottóötösre) akkor sem nagyon tudnák megbontani a NER-t, meg kéne várni amíg magától összedől - viszont ahhoz túl masszív, hogy rövidtávon összedőljön, túl sokat loptak és sok a tartalék.


Az a legnagyobb probléma a fidesz leváltásával, hogy évekre ha nem egy egész ciklusra el lenne lehetetlenítve a demokratikus kormányzás. Az újonnan megválsztott kormány meg nem tudna és nem is merne nem demokratikus eszközökhöz nyúlni, mert abba azonnal belebuknának.

2020. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
21%
Olyannal nem foglalkozok tovább, aki még írni sem tud helyesen. Maximum 8 általánossal sokra mennél külföldön.
2020. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
34%
Gyurcsány nyerjen!!!
2020. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%

/5


Milyen poziciót igérnek neked ? Hogy ennyire aktiv vagy?! 😃

2020. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
28%
Nem én írtam az 5-ös hozzászólást. Egyébként meg ne magatokból indulj ki. Nem mindenkit lehet megvenni egy zsák krumpliért.
2020. aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
Már miért történne összeomlás?
2020. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
54%

#7/8

Néha nézek fel munkaidőben erre az oldalra, fura mód ilyenkor mindig az ellenzéki "nem bérkommentelők" vannak és munka után érkeznek Fideszes hozzászólók. Ha tényleg létezik a bérkommentelő szakma, akkor ti vagytok azok, akik ezt teljes állásban űzitek, mert munkaidőben feltűnően aktívak vagytok, előtte és utána nem...

2020. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

#10

Ez nekem is feltűnt,igazad van.

2020. aug. 13. 13:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!