Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem durva, hogy az EU-ban...

Nem durva, hogy az EU-ban csak a magyar kormány szimpatizál a Belarusz Lukasenkával?

Figyelt kérdés
Most komolyan, ha bevonulnak az Oroszok, mint ide 56-ban, akkor se lesz egy szavuk?

2020. aug. 14. 16:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Ez hazugság. Én is szimpatizálok velük, pedig nem vagyok a magyar kormány. Ha tovább hazudozol rólam, ráadásul ilyen nyilvános oldalon, fel foglak jelenteni becsületsértésért.
2020. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 gratula sikerült értelmezni. ezért a minősítésért is beperelhetsz. nyilván kormányokra értendő. lehet vannak kutyák is akik megnyalnák a képét, de nem is rájuk gondoltam.
2020. aug. 14. 16:39
 3/17 anonim ***** válasza:
23%

Még szélsőbaloldali körökben is ismert az ártatlanság védelmének fogalma. Egyelőre nem bizonyított, hogy csalás történt. Még kamu bizonyíték sincs. Egyelőre azt látjuk, hogy kezd lefutni a BLM őrület, illetve az USA-n kívül nem elég hatásos, és generálnak újat.


Persze a mai retorikában mindenki, aki nem szélsőbaloldali, automatikusan diktátor. Akik meg itt a nyálukat fröcsögtetik, beleértve a kérdezőt, soha nem jártak az országban, csak fújják, amit a sajtóban olvasnak.

2020. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#3 á értem, szóval a Black lives matter mozgalom akarja megbuktatni Lukasenkát.
2020. aug. 14. 16:47
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Ezt kimondta?
2020. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#5 a köztévé is lehozta, pintér sándor nyomozta ki véletlenül, amikor titkos küldesben járt az usában, hogy megakadályozza a Trump elnök ellen szövetkező momentumos ügynököket.
2020. aug. 14. 16:57
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Azta mindenit!
2020. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%

Az hogy a kormány normális viszonyra törekszik Belarusszal, az nem azt jelenti, hogy szimpatikus nekik Lukasenka.

A politika, diplomácia nem így működik.

A német kormány, politikai elit, Merkel sem azért törekszik normális viszonyra Kínával és Oroszországgal, mert szimpatikus nekik Hszi Csin-ping vagy Putyin.

Egyébként fordítva is igaz lehet. Trump számára szimpatikus Hszi Csin-ping, azt mondta kedveli, de ettől még rossz viszonyt alakított ki Kínával. Bár ezek a politikai barátságok nem túl őszinték, inkább csak kollegiális kapcsolat, viszony, így a kétoldalú viszony romlása miatt már Trump érzései, hozzáállása is változott a kínai vezetőhöz.

2020. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
Ha ez lenne a legnagyobb baj a magyar kormánnyal, akkor arany élet lenne Magyarországon. Szerintem nagyobb csaj, hogy szimpatizál Kínával, Erdogánnal vagy épp Putyinnal ennyi erővel.
2020. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
baj*
2020. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!