Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy akarja megbuktatni az...

Hogy akarja megbuktatni az ellenzék a fideszt ha az egyik legerősebb ellenzéki pártot torpedózzák a Gyurcsány Ferenc vezette DK-t?

Figyelt kérdés

Szerintem ha Ferinél betelik a pohár és a DK külön indul 2022-ben, akkor csak a DK jutna be ellenzéki oldalon a parlamentbe.

A Jobbik, Momementum meg MSZP örökre lehúzhatnák magukat a klotyón :D



2020. aug. 18. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
"Ferinél" nem telik be a pohár. Nincs mivel. Ezen felül: parlamentbe bejutni, nem téma. Ott vagy másutt érdemben cselekedni, az téma. "Feri" erre nagyon alkalmas. Már kétszer sikerült úgy összefognia, hogy szétverte azt. Feltehetően, ha semmi nem változik, harmadszor is sikerülni fog.
2020. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem én ezt a Gyurcsányt gyűlölni kell mániát, de pl ott ez a Márki Zay Peti gyerek aki a 0 százalékos pártjával próbálja oktatni a Ferit :D
2020. aug. 18. 17:10
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy Feri pohara a remixei alapján napjában többször is betelik
2020. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Ki kampányolt a lejárató videóval? Igen a mi Sanyink akarom mondani a tied.
2020. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj, Gyurcsány és az egész DK sem éppen kedvelt az ellenzékiek között. Úgy mondanám ők a harmadik pólus kb.
2020. aug. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Nemcsak hogy rendszeresen betelik a pohár, de rendszeresen ki is ürül. Ferit nem tudják megtorpedózni, őt nem olyan fából faragták. Viszont Feri remekül torpedózza a szövetségeseit. Nagy gyakorlata van neki ebben. Abban ugye senki nem kételkedik, hogy ha ő nincsen, akkor az mszp támogatottsága az utóbbi 10 évben 30 és 50% között mocorgott volna?

Talán így teszi jóvá, amit annak idején elqrt.

2020. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Szerintem ha Ferinél betelik a pohár és a DK külön indul 2022-ben, akkor csak a DK jutna be ellenzéki oldalon a parlamentbe."


Szerintem meg addig lesz a fidesznek 2/3-a, amíg Gyurcsány az ellenzéket bomlasztja. Mert semmi mást nem csinál, csak a fidesz malmára hajtja a vizet. Az állítólag értelmiségiekből álló Momentum is szépen benyalta ezt.

2020. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A jelenlegi álellenzék nem akarja megbuktatni a fideszt.

Gyurcsány bolond lenne megbuktatni a fideszt. Neki az a feladata, hogy a feltörekvőket gáncsolja, alázza.

Ha a momentum összeáll vele akkor 22-re a momentum már csak múltidő.

2020. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van.A baloldali összefosás nem is akarja megbuktatni a fideszt.Csak a híveik még benyalják,hogy igen.
2020. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!