Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok! Miért a Momentumot...

Fiatalok! Miért a Momentumot támogatjátok a DK helyett?

Figyelt kérdés
Gyurcsány úgyis ledarálja az összes ellenzéki pártot. Nem lenne jobb ha már most elengednétek őket? Így nem fog később fájni amikor megsemmisülnek.

2020. aug. 18. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Elnézve Gyurcsány egyetemét, a Momentum ne szálljon el magától.

Még mindig jobban eltudok képzelni egy Gyurcsányt kormányfőnek mint egy kis újgazdag Fekete Győr Andrást :D

Putyin megenné reggelire egy találkozón :D

2020. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Gyurcsány ledarálja az összes ellenzéki pártot? ja, ha őt előtte nem darálja le a alkoholizmusa...
2020. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Jól látni, hogy mennyire retteg egymástól a DK és Momentum! Egyre gyakoribbak itt az ilyen jellegű kérdések.
2020. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Ez az a bunyó, amiben minden ütés jó helyre megy.
2020. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
mert nincs tele kivénhedt kommunistakkal
2020. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

/4


Ott a pont, én csak egy gyümölcslevet kérnék.


“ Elnézve Gyurcsány egyetemét, a Momentum ne szálljon el magától.”


Ott is kigyóznak a tanulók?

2020. aug. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Azért nem a DK-t támogatom, mert nem szeretem a kommunistákat, pláne nem egy leszerepelt vezetővel az élen, akit mélységesen megvetek. Ha túl szoros lenne a Momentum és a DK között a kapcsolat, akkor a Momentumtól is megvonnám a támogatásomat. Szerencsére most nem abba az irányba mennek a dolgok. Szomorú, hogy az ellenzék és a magyar választók nem adnak lehetőséget egy Gyurcsány-mentes kormányváltásra.
2020. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

#7!

Az elmúlt hét belpolitikája éppen arról szólt, hogy teljesen közösen akarnak indulni a következő választáson. (Csak addig próbálják gyengíteni a másikat, hogy jobb pozícióból kezdjék a tárgyalások következő fordulóját.)

2020. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Kik azok fiatalok kedves kérdező? Én fiatal vagyok de rohadtul nem azt tapasztalom a korosztályomban, hogy olyan szörnyen liberálisok-baloldaliak lennének. Ez a hejj,,drogos, alkoholista, semmirekellő libsi fiatalok"duma nem igaz. Szerintem a fiatalok körében kb ugyanolyan a pártpreferencia, mint más korosztályok esetében, csak sokmindenben máshogy látják a világot. Sőt meglátásom szerint az egyedüli különbség hogy a fiatalok hajlamosabbak a radikális dolgokra mindkét irányban, bár szerintem ez mindig is így volt.
2020. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Nekem több momentumos barátom is azt mondta, hogy azért az,mert a 444 meg index az momentumos. Gondolom ha DK-s lenne, azok lennének ők is
2020. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!