Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyit köszönhetünk az...

Mennyit köszönhetünk az egyetlen nemzeti pártnak, a Jobbiknak?

Figyelt kérdés

Orbán csak is a Jobbik miatt gyengítette szándékosan le, a Fidesz liberális oldalát. És csak is a Jobbik miatt nem esik neki a társadalomnak, hogy az IMF kéréseit megcsinálja. Hiszen ez neki negy bukta lenne, mert a Jobbik falhozállítaná.


Persze az önk választások után egy kicsit mutatnifog a foga fehérjéből, ez 100%.


2010. aug. 5. 05:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
43%
milyen jogon állítaná falhoz a Jobbik a Fideszt? a Jobbik még nem sokat tett le az asztalra, a hangzatos beszédein kívül (persze a Fidesz se egyelőre)
2010. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 bumbi02 ***** válasza:
39%

hát kedves kérdező eléggé el vagy tájolva.. hogyan állitani falhoz a fideszt a jobbik??? a jobbik 12%val semmit nem tud kezdeni, nem hogy még felelősségre is vonja a kormányt.. persze hogyha vmi olyat csinál a fidesz ami nem tetszik a jobbiknak akkor a jobbik felszólitja öket h mondjanak le és le is mondanak nem? vicces..

am a kettős állampolgárságon és a trianon emléknapot kivül semmit nem csináltak.. de hát ezektől se indult be a gazdaság...

2010. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
14%
a gazdaság semmikor nem fog beindulni -.-
2010. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 bumbi02 ***** válasza:
11%

minden országnak vannak mélypontjai és hogyha történelmi szemmel nézzük alig vagyunk tul a rendszerváltáson.. franciaországban teszem azt mennyi ideig gondok voltak amikor megdöntötték az alkotmányos monarchiát.. ez nem egy 10 éves folyamat a rendszerváltás...


meg különben is, aki probálkozik veszithet, aki nem probálkozik az veszitett..

2010. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
Rendszerváltáson nem vagyunk túl, csak módszerváltáson. Ugyanaz a réteg tartja kezében a hatalmat.
2010. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
5%

"Mennyit köszönhetünk az egyetlen nemzeti pártnak, a Jobbiknak?"


Konkrétan eddig semmit. Illetve annál többet: sok száz újságcikket és nyilatkozatot a cigánybűnözésről 2008-tól napjainkig, valamint számos gárdamellényes performance-t.


"Orbán csak is a Jobbik miatt gyengítette szándékosan le, a Fidesz liberális oldalát."


Orbán legyengítette a Fidesz liberális oldalát? Kik azok, mondjuk Pokorni? Hogyan lett legyengítve, és mikor? Mi bizonyítja, hogy a Jobbik miatt?


Fantáziálhatsz, engem nem zavar. De ezeket a szövegeket csak az eleve Jobbik-hívők veszik be.


"És csak is a Jobbik miatt nem esik neki a társadalomnak, hogy az IMF kéréseit megcsinálja."


A kormány pont nem a társadalomnak "esett neki", hanem az IMF kéréseit tagadta meg. El vagy egy kicsit tájolva. Olvass néha újságot (ne csak kurucinfót)


"Hiszen ez neki negy bukta lenne, mert a Jobbik falhozállítaná."


Mi az a Jobbik? Egy 16%-os párt, tudtommal egyelőre nem gerillahadsereg. Akkor hogy állít bárkit falhoz?

2010. aug. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 bumbi02 ***** válasza:
0%
*12%os csak:)
2010. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

bumbi02... nagyon el vagy tévedve :D A Jobbik az áprilisi választásokon majdnem 17%-ot szerzett. Kicsit le vagy maradva, ez már nem az EP-választás. :) És fokozatosan nő a párt népszerűsége.

Hozzáteszem sok ember azt mondta, mielőtt bekerültek a parlamentbe, hogy majd ők is ugyanúgy lopni, csalni, hazudni fognak. Eddig amit tudtak, mégis betartottak. Persze 2/3 ellen nem sok esélyük van sajnos, de talán 4 év múlva több lehetőségük lesz. Egyelőre még nem veszítették el a bizalmam, ha így folytatják, nem is fogják. Azzal, hogy nem ártanak nekünk, máris jót tesznek, hasznunkra válnak, mivel a többi párt csak árt a népnek, a szegényebb rétegeknek. Ráadásul 16-7% egy ilyen fiatal pártnál kifejezetten szép eredmény. :) Nem hiába nyerték meg ennyi ember (majdnem 800 000) bizalmát. És igaza van a kérdezőnek, az önkormányzati választások után szerintem is ki fogják mutatni a foguk fehérjét. Készítsétek az "Orbán takarodj!" táblákat. :D Na jó, ez rossz poén, tudom. Van félnivalónk... de nem a Jobbiktól. Se nem a Gárdától (ha már itt tartunk).

Szebb jövőt!

2010. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Elnézést, az önkormányzati választásoknál a Fideszre gondoltam, ez alatt:

"És igaza van a kérdezőnek, az önkormányzati választások után szerintem is ki fogják mutatni a foguk fehérjét. Készítsétek az "Orbán takarodj!" táblákat. :D Na jó, ez rossz poén, tudom."

2010. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 bumbi02 ***** válasza:

bumbi02... nagyon el vagy tévedve :D A Jobbik az áprilisi választásokon majdnem 17%-ot szerzett. Kicsit le vagy maradva, ez már nem az EP-választás. :) És fokozatosan nő a párt népszerűsége.


én vagyok eltévedve:))) amennyire én emlékszem az első fordulóban tényleg 16%ot szerzett, de le kell hogy lombozzalak, a parlamentben csak 12%al vannak jelen:) (de ez titok, másnak ne mondd el;) )

2010. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!