Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miket csinál Hoffmann Rózsa?...

Miket csinál Hoffmann Rózsa? összeszednétek nekem a jó és rossz tulajdonságait, vagy egyáltalán a terveit, amiket már megvalósított, miket köszönhetünk és miket nem köszönhetünk neki?

Figyelt kérdés

eléggé tájékozatlan vagyok ha róla van szó, és össze tudnátok nekem szedni, a terveit ?

csak igy cimszavakba, tudjak valamit róla.


2011. szept. 30. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Célja a magyar oktatás földig rombolása, az egész oktatási rendszer teljes összekuszálása és fejtetőre állítása. eddig nagyon jól halad.
2011. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de miért. pl mik a tettei, tervei ?
2011. szept. 30. 21:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont, semmi jót nem csinál, mint ahogy az egész Fidesz sem. Rosszabbak, mint a szocik.
2011. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok minden előkerült már a szájából, de nem hallottam róla, hogy valamit be is vezettek volna.

Ilyen volt régebben a felsőoktatási törvény tervezete, amit még most is fabrikálnak (összesen talán 4 vizsga alkalom egy tárgyból stb.).

Egyetemek, főiskolák bezárása, összevonása, szétdarabolása.

Hallottam egy olyan is, hogy 3 idegen nyelv tanítása.

Egész napos iskola.

Tanév végének elcsúsztatása pár héttel (a tanítási napok száma marad).

Stb.

Hirtelen ezek ugrottak be. Néha az az érzésem, hogy direkt dobálózik ilyen "meglepő" ötletekkel, hogy beszéljenek róla, megirigyelte a celebek életét.

2011. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel értek egyet. Kész katasztrófa az a nő. Régebben pl kitalálta, hogy a mostani 5 kötelező érettségi tantárgy helyett 6 legyen, még egy kötelező természettudományos tantárgy is. És persze ezzel párhuzamosan ne lehessen előre hozott érettségit tenni, mert minek azt. Az eszébe se jut, hogy erre az 5 tantárgyra sem olyan egyszerű felkészülni egyszerre.

Még egy zseniális ötlete az volt, hogy az érettségihez kötelező legyen a 60 órás közmunka. Tehát aki nem dolgozott, az ne is érettségizzen. Ezzel csak az a baj, hogy felnőtt embereknek sincs munka, még utcasöprésre is sorba állnak, de azért a diákoknak kelljen dolgozni tanulás helyett.

A mostani egész napos iskola ötletben nem tudom, hogy mennyire volt benne, de amennyire logikus ötlet, biztos benne volt a keze.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de biztos neked is van googléd, használd nyugodtan.

2011. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ott a pont, semmi jót nem csinál, mint ahogy az egész Fidesz sem. Rosszabbak, mint a szocik."


Én ezt elmondtam a szavazás napján is. Rendben van, hogy sokan az MSZP ellen akartak szavazni, de épp egy nagyságrendekkel rosszabbra?

2011. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm szépen a válaszokat

igen beírtam a nevét de inkább beszélgetések jöttek ki, mint konkrétumok, mégis mit akar.

mindenkinek ment a pont, még az elsőnek is :D

mármint ugy értem, hogy nem adott tartalmas választ de a jellemét leirta.

2011. szept. 30. 22:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Jó tulajdonságait????
2011. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Ennek a nőnek az egyetlen célja, hogy minél nehezebb legyen minden, a középiskolás felvételitől kezdve az érettségin át, egészen a diplomaszerzésig. Valószínűleg fiatalkorában nem voltak túl fényesek az eredményei, és ebből fakad ez a frusztrációja. Nevetséges, hogy ilyen ember kormányközelbe kerülhet.


Emberek! Meneküljetek ebből az országból. Én bíztam a Fideszben, hogy végre valami változás történik pozitív irányban. Hát ekkorát még életemben nem koppantam. Itt az elkövetkező években érdemi javulás nem lesz, sőt.

2011. szept. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenáron Franciázni akar. Hát csinálja a szemöldökös csúnyabácsival, az se különb.
2011. okt. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!