Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a Szíjjártó sztory önmagába...

Ez a Szíjjártó sztory önmagában is bicskanyitogató, de minek kell eltúloznia az ellenzéki médiának?

Figyelt kérdés
Állandóan azt veszik elő, hogy a fizetéséből nem tudta volna kibérelni. Nyilvánvaló, hogy nem bérelte ki, de ki tudta volna. Az összeg, amit emlegetnek az egy heti bérleti díj és az egész hajóra, ha jól tudom. De egy napra és egy emberre levetítve, ha mondjuk 10-en vannak a fedélzeten, akkor máris csak 1millió nagyságrendileg.

2020. aug. 22. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, de ennek a pénznek is jobb helye lenne az oktatásban és az egészségügyben.
2020. aug. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Heti 60millió a bérleti díja, azaz ha 10-en vannak, akkor 6millió. Persze, féléves fizetéséből így is ki tudta volna bérelni, de ki az a hülye, aki félévvnyi fizetését 1 hét alatt elszórja. Egyébként sem ez volt a fő probléma, hanem hogy egy közbeszerzésekből meggazdagodó vállalkozóval nyaralt, attól fogadott el egy 60milliós ajándékot és ráadásul azt hazudta, hogy dolgozik.
2020. aug. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

Szíjjártó nem öntőnunkás, már miért ne dolgozhatna bárhol is, ha éppen helyzet van?

Az meg van.

Nekem inkább az a kérdés, hogy hol lehet beszerezni egy ilyen elektronikus felderítő rendszerrel felszerelt "gumicsónakot", amivel követték?

Csak a törődés kedvéért párszor áthajtottam volna rajta, aztán nézném, melyik ország titkosszolgálatának vörösödne a feje?

2020. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

3: nem, egy külügyminiszter állambiztonsági dokumentumokkal, ügyekkel nem foglalkozhat bárhol, legfőképpen nem egy vállalkozó jachtján. Ezzel az erővel akkor dolgozhatna egy kávézóból is, telefonálhatna egy étteremből valamelyik államfőnek vagy ha épp az utcán jut eszébe, hogy munkaügyben telefonálnia kell, akkor az utcán is felhívhatná valamelyik politikust, hogy megtárgyalja amit kell mindenki füle hallatára. Végülis semmi titkos dologról nem tárgyal és egy külkereskedelemmel is foglalkozó vállalkozónak még jól is jön ha hamarabb tud meg egy külügyi döntést mint a világon bárki más csak mert a külügyminiszter a jachtjáról dolgozik.


"elektronikus felderítő rendszerrel" aha, szóval egy publikus, mindenki által elérhető honlap az már elektronikus felderítő rendszernek számít? Akkor a flight24 is az? :DD

2020. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Mégis mi lett eltúlozva? Vicces, hogy azok az emberek akiknek jól esik ha meglopják és hülyének nézik őket, a többiekre néznek furcsán.Szerintem például az a túlzás, hogy ilyen egy országban büntetlenül megtörténhet . Máshol nem csak a posztját veszítené el egy ilyen politikus, hanem mehetne a sittre.. itt pedig mint valami elcseszett kiskirályok úgy jachtozik meg helikopterezik mind,a mi pénzünkön.A tiéden is . Akit ez nem zavar az komolyan menthetetlen..
2020. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

#5 na ne vicceskedjünk.

Obama külügyminisztere valami nőszemély minden hivatali levelezését gmailon intézte.

2020. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#4, én nem értek a tengeri hajózáshoz.

De nem helyeselném, ha a külügyminiszter útja követhető lenne, éppen az általad mondottak miatt.

S ugyanért csak átmentem volna párszor a gumicsónakon.

Az átlátszó stábjával, ahogy mondani szokás: ritkásabban lennénk, de kevesebben nem.😁

2020. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

6: 1) nem Obama külügyminisztere volt, hanem Hillary Clinton 2) lett is belőle botrány, mint azt te is tudod 3) nem egy vállalkozó mellől emailezett és tárgyalt - és mivel nem külügyminiszter volt, sőt nem is kormánytag, nem nemzetbiztonsági és külügyi ügyben emailezett 4) nem hazudta azt, hogy dolgozik miközben szabadságon volt


7: a külügyminiszter szabadságon volt és hazudott. Az, hogy te mit tettél volna a te dolgod, szerencsére nem mindenki bolond.

2020. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én teljesen elítelem a dolgot ezer dolog miatt, de a kérdésem arra vonatkozott, hogy az ellenzéki sajtónak miért aheti bérleti díj a legfontosabbebben, és ha már viszont azt írják, akkormosszák le, mert nem egy hétig volt ott és nem egyedül, ha így írnak, akkor a másik oldal jogosan veszi semmibe
2020. aug. 22. 22:56
 10/11 A kérdező kommentje:
bocsánat a gépelési hibákért: osszák le akart lenni
2020. aug. 22. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!