Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politikusok feleségei és...

A politikusok feleségei és barátnői azért nem hordhatnak nagy márkajelzésű cuccokat, mert akkor a férjeiknek felrónák?

Figyelt kérdés
Akármelyik néztem nem találtam ilyet
2020. aug. 22. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a politikusok, de a jobb módúak sem nagyon merik felvenni, mert megszólják érte őket.


A magyar társadalom nagy részének G pontos orgazmusa van attól,ha egy "nagy ember" akár menedzser, vezérigazgató, politikus, főpolgármester, jó menő vállalkozó kispolgáraiasan viselkedik (szerénynek mutatja magát).


Pedig, a szerénység, nem erény.

2020. aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg azért is nem, mert ízléstelen. A valódi luxusmárkákat nem a parasztos, egy méteres logókról lehet megismerni.
2020. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki ért hozzá, az rögtön levágja, hogy ami az adott hölgyeményen van, mennyibe is kerül körülbelül. Van politikus feleség ismerősöm, hidd el, amit havonta ruhára, táskára, cipőre költ, másnak az éves keresete. Akit én ismerek legalábbis.
2020. aug. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy nincs rajta hatszáz darab luivütón logó, még kerülhetett egy autó árába a retikül :D
2020. aug. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
62%
Ha van ízlése, akkor alapból messzire elkerüli ezeket a bazári holmikat... Egy valóban minőségi márkás ruhának nincs szüksége arra, hogy félméteres logóval reklámozza magát.
2020. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!