Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyan ruhamárkát keresek, ami...

1vadalmafa1 kérdése:

Olyan ruhamárkát keresek, ami minőségi, de nincs a ruháikon márkajelzés. Tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés

Pl.: A H&M és Pull&Bear ruhákon nincs márkajelzés, de nem is bírják sokáig.


A tommy hilfiger vagy ralph lauren ruhák nagyon jó minőségűek, tartósak, és érezhetően kényelmesebbek, de engem a kis logók is zavarnak rajtuk.


2020. máj. 6. 01:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát el kell szomorítsalak, nem nagyon van ilyen. Minden márkának akadnak olyan ruhái, (póló, pulcsi) amin nincs, vagy el van dugva a márkajelzés. Esetleg egyszínű a pólóval. De konkrétan ilyen márka, ami nem tűntet fel logót soha, szerintem nemigen van.

A márka nem nagyon nyer azon, ha nem felismerhető a termékük 100%-a. Ezeket a márkanév adja el.


Jelenleg egy Hugo Boss pólóingben ülve írom ezt neked. Fekete póló, fekete felirat a szokásos helyen kicsiben. Ez nem jó?


Amúgy meg nem tudom mi bajod a logókkal. Gondolom túl "felvágós" neked. Megnyugtatlak, egy ilyen kislogós pólóban semmi felvágósság nincs. A százhetvenkettes betűvel ráírt DOLCE GABBANA póló az egy kicsit eflvágós. De azzal sincs bajom.



De hogy mondjak is valamit, tessék: Ralph Lauren Purple label. Az nem logóz. Elegáns, nagyon minőségi, cserébe baromi drága.


Szóval így általánosságban nemigen van ilyen márka, aki csak ilyet gyárt. Keresgélj. Hilfiger oldalára felmentem, pólók között nagyjából az első 5 ben volt logó nélküli, csíkos póló. Aki keres, az talál.

2020. máj. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj kisebb márkáktól vásárolni. Nem tudom milyen a stílusod úgyhogy ajánlani nagyon nem tudok, de általában a butikok, független tervezők nem szoktak nagy márkajelzéseket használni, vagy ha igen, az absztraktabb nem annyira felismerhetően márkajelzés mint egy tommy hilfiger vagy egy nike pipa
2020. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pepe Jeans London, Gas, Diesel, Levis kb. a ruhák felén nem használja a márkajelzését, de ezen márkák prémium kategóriája pedig egyáltalán nem.
2020. máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!