Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis felesleges volt a sok...

Mégis felesleges volt a sok hiszti az Index miatt?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen cikket legyártani, tipikusan az Indexre vall és tipikusan egy liberális médiára.

Vagyis, az Index stílusa semmit sem változott, annak ellenére,hogy a humán állományban jelentős változások zajlottak le, illetve még most is zajlanak.



Tehát, a sok hiszti, károgás teljesen felesleges volt, az Index maradt, ami volt.



2020. aug. 23. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Na megint egy kérdés, ami nincs tisztában a tényekkel, lévén hogy az Indexet augusztus végéig a korábbi munkatársak szerkesztik, új munkatársak egyelőre nem szerepelnek az impresszumban.
2020. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen cikk soha nem jelenhetett volna meg az indexen. Ezeket csak azért rakatja ki a fidesz hogy legyen mire mutogatni hogy az index balos maradt és valójában nem olvasztották be a fido-orbanistq hazugságmédia-birodalomba. Pedig de.
2020. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Amúgy nekem nem rémlik, hogy az origo is egyik napról a másikra lett olyan, mint napjainkban. Pedigg ott is felállt az asztaltól a társaság egy jelentős része.


Ha majd csak fél év múlva lesz az indexből propaganda csatorna mi lesz a mese? Hogy változik a világ és ha ez külső befolyás miatt történt volna, azt egyből megéreztük volna?

2020. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Hiszti nem volt. Ha itt valami felesleges, az az ilyen gondolatok, mint a kérdés, kiagyalója.
2020. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3

Már az szánalom, hogy a fideszes bérkommentelőknek már mentegetni kell ezt a dolgot. Eddig elfogadott/ünnepelt dolog volt a köreikben az "ellenséges" semleges média felszámolása.

2020. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Beleolvastam a cikkbe. Én rendszeresen olvastam az indexet de ez egyáltalán nem az a stílus amiben ők írták a cikkeket.
2020. aug. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 belapus ***** válasza:
88%

Nyugodj meg, kedves kérdező!

Nemsokára a nyáj szellemi színvonalának megfelelő írások fognak megjelenni.Azokat minden bizonnyal már te is értelmezni tudod.

2020. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
Olyan ez, mint a teljhatalom körüli hiszti. Bocsánatot kérni meg majd elfelejtenek. Jellemtelen, piritív képződmények.
2020. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!