Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van esélye az ellenzéki...

Van esélye az ellenzéki összefogásnak 2022-ben?

Figyelt kérdés

2020. aug. 23. 19:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Esély mindig van,a 2/3 megdöntésére is van reális esély.
2020. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, a 2/3 így biztos hogy nem lesz meg..De lehet a maradék két évet is anélkül kell lehúzniuk, ha borsodban nyer az ellenzék
2020. aug. 23. 20:03
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
Az lenne a legjobb, ha a Gyurcsány-Dobrev-féle bukott politikusok végleg visszavonulnának a politikától, akkor még lenne értelme is egy ilyen összefogásnak.
2020. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Addigra lesz orbánnak ellensége és lázba hozza a szavazókat evvel. Lesz migránsozás, Brüsszelezés, Sorosozás. Nem lesz esély.
2020. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%

“Igen, a 2/3 így biztos hogy nem lesz meg..”


2014-óta ebben reménykedtek...

2020. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%

"2014-óta ebben reménykedtek..."


Igen, de akkor még nem volt ellenzéki összefogás.


Egyébként meg ha 2018-ban Budapesten az LMP, MSZP és a DK összefogott volna, akkor nyerték volna egész Budapestet, most meg az összes ellenzéki párt összefog, és nem csak Budapesten, szóval az már biztos, hogy elvesztik a kétharmadot.


[link]

2020. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Az összefogásra van esély. Lesz, de minek. Rengeteg fogak még addig balhézni, próbálják egymást megenni, nem az emberekkel fognak foglakozni, hanem egymással. Ezek olyan buták és életképtelenek, hogy még azt is azt is kamerák előtt beszélik meg, ha balhézni fognak, azt nem kamerák előtt fogják tenni... :DDD (Dehogynem). Ilyen az, ha buta, minden értéktől mentes emberek összefognak és az egyetlen, amit akarnak, hogy Magyarország eddigi legjobb kormányát megdöntsék. Nem vagyok Fideszes (semmi nem vagyok, nem is fogok szavazni), de ez tény. Nagyon-nagyon igénytelen embernek kell ahhoz lenni, hogy valaki csak azért tegyen rájuk X-et, mert el akarják söpörni a kormányt az útból. Ez nem igény, ez nem jövőkép, ez egy nagy semmi. Én abban sem hiszek, hogy a kétharmadot megakadályozzák. Picit normális ember elég ha rájuknéz és leveszi, mi a helyzet, hát ha még ha meg is szólalnak, hát még ha nyilatkoznak is ebben-abban bővebben...
2020. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
Decemberig szerintem letudják az összefogás szabályait, eleinte lesz az egymás próbára tétele, ahol kell, aztán kiállnak a győztes mellett, mindannyiuknak ez lesz az érdeke. USA-ban is ez van az előválasztáson
2020. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Lesz ellenzéki összefogás. Csak győzelem nem... :)
2020. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Még addig van 2 év, szerintem semmi értelme a hátralévő ~600 napban minden héten 8x megkérdezni, hogy ki fog győzni.
2020. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!