Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely jó főpolgárm...

Karácsony Gergely jó főpolgármestere Budapestnek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 25. 00:10
A kérdező szavazást indított:
remek szakember
jobb híján elmegy
totál dilettáns, nem ért semmihez
Tarlós jobb volt
58 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Ha megnézed az intézkedéseit, túl sok mindenhez nem ért. Sokat posztól facebookon, kamera elött mindig mosolyog, választékosan beszél. Mindent elkövet hogy az emberek azt higgyék hogy ő jobban tudja. Az a véleményem hogy a következő választásra Budapest csődbe fog menni, és az emberek mégis szeretni fogják mert jó a kommunikációja.


Csak amik a legfelkapottabb hírek körülötte:

A lánchidat ha akarná fel tudná újítani. Nem muszály az összes pénzt egyszerre kifizesse.

A biciklisávokat úgy hozta létre hogy simán ráfogta az autóssávokra hogy azok legyenek a biciklisek-é. Eredmény: forgami dugók.

2020. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem fontos mindenhez értenie, inkább a megfelelő szakemberekkel dolgozzon, akikben meg is bízik.
2020. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Van mellette 40 tanácsadó és 5 alpolgármester akik max fizetésért dolgoznak. Mágis folyamatosan bénázik. SAJNOS
2020. aug. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Kis túlzással szerintem még Te is jobb lennél nála kérdező.
2020. aug. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Borzalmas
2020. aug. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Az egyetlen normális reakciója a COVID helyezet kihasználása volt, hogy felfestett pár bringasávot. A körúthoz nem mertek korábban hozzányúlni, mert az autósokat azonnal ellene lehet hergelni. Pedig a két hídon ilyen-olyan bringás út már volt, tehát illett volna végig vinni Pesten a bringasávokat.
2020. aug. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Alkalmatlan, populista. Csak a biciklisek érdeklik, őmiattuk hajlandó a közlekedés összes többi résztvevőjét megszívatni.
2020. aug. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Pedig képességei alapján egy bringás klubbot sem bíznék rá
2020. aug. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
aki engem ismer az, tudja, hogy engem fideszes elhajlással nem lehet vádolni, de szerintem Tarlós sokkal jobb volt. Ő tényleg szakember, és mikor kell, a Fidesszel is szembe megy.
2020. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!