Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi van akkor, ha nem tudom...

Mi van akkor, ha nem tudom magam elkötelezni egyik politikai oldal mellett sem?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik Abdullah Öcalan demokratikus konföderalizmusa, ami alapvetően a politikai baloldalon foglal helyet, kombinálja a libertárius szocializmust, az ökoszocializmust, a szekularizmust és a feminizimust [nem a feminizmus harmadik hullámára kell itt gondolni]. Továbbá ellenzem a gazdasági neo-liberalizmust.

Viszont nagyon közel áll hozzám a nacionalizmus, a keresztény vallás, maga a judeo-keresztény tradíció, továbbá polkorrektség, multikulturalizmus és globalizmus ellenes vagyok, de ezek mind jobboldali ´´eszmék´´.

Tehát sem a baloldalra, sem a jobboldalra nem illek be, viszont Magyarországon nincs centrum. A momentum volt az egyetlen centrista párt, de elárulták a centrumot és beálltak a kultúr-balosokhoz.



2020. aug. 26. 00:29
 1/2 anonim ***** válasza:
16%
Ember. Nem tök mindegy? A politika az egész történelem során egy hazugság. Ki nyer mindig? A hatalomba levő király, diktátor, kormány, miniszter. A nép sose nyer. Sose! Mindegy milyen elveket követsz. Inkább élj.
2020. aug. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Normális ember kritikusan gondolkodik minden politikai táborról, észreveszi annak fonákságait, akár egy konkrét pártról vagy ideológiáról van szó. A pártok fő célja, hogy a gondolkodás funkcióját kiiktassák és feltétel nélkül állj be egy zászló mögé. Egyébként én még a Jobbikot mondanám a leginkább centralista pártnak, ettől függetlenül számomra ők meg túl lélektelenek.
2020. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!