Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormány info tanfolyama ér...

Kormány info tanfolyama ér valamit?

Figyelt kérdés

Újratervezés program a neve.

Online nagyon alapszintű infó képzés, alap web programozás.

Én beiratkoztam, elkezdtem nézni a videókat.

De amikor az m1-es nemtudomki, valamilyen műsorvezető elkezdett magyarázni, elment tőle a kedvem. Az egész komolytalannak tűnt.

Azért belenéztem pár videóba.


Többen is írták hogy érthetetlen az egész. Szerintem meg túlságosan lementek az alapokhoz.


Ha a javascripteléssel kezdik és úgy 200 óra, megnéztem volna.


Végülis azért a vizsgát megcsináltam 78%-ra, de a végén csak egy sima pdf-et kaptam ami szerintem semmit se ér.


Hálózati alapok

Informatikai tudatosság

Otthoni munkavégzés

Vállalati webfejlesztés

Vállalati windows alapok


A webfejlesztés az ami ért volna valami.

De a nagyrészét kitöltötték felesleges maszlaggal.


Ha valakinek eddig fogalma se volt semmiről, nem fogja meg érteni.


Én a tananyag nélkül csak a vizsgát csináltam meg, mégis majdnem 80%-os lett. Pedig 80%-ban infós, javascriptes html-es kérdések voltak.


Akkor miért kell mindenféle maszlaggal kitölteni pl home office-hoz milyen ruhát kell felvenni meg hasonlók.



Orbán ezért is felvette a milliárdokat, aztán adott egy semmit se érő kis papírt, amin csak egy kódszám van.

Időpocsékolás lett volna az egész.


Szánalmas az egész kormány.


2020. aug. 26. 17:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
Ez egy orbánista zombinevelde, semmire sem jó.
2020. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
Mire gondolsz? Mi az a kormányinfó tanfolyama?
2020. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

[link]


"állami informatikusképzés"


Szerintem ezt viccnek szánta a 24.hu.

2020. aug. 26. 18:15
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Ez is csak arra volt jó hogy a Nermaffia vállalkozói sok pénzből megvalósítsanak valami hasznavehetetlen szart és felvegyék utána a pénzt.
2020. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ez a lényeg utolsó.
2020. aug. 26. 18:48
 6/20 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
74%

A teljesen kezdőknek szólt, én is végigcsináltam.


Az első része általános bevezetés volt.


A második része a hálózati ismeretek, na az túl sok és száraz volt, egy kezdő ott teljesen elveszti a fonalat.


A harmadik része szerintem jobban sikerült, ott logikusan felépítettek egy weboldalt és bemutatták minden lépését. Nem tanul meg sokat belőle az ember, de legalább lesz némi fogalma.

2020. aug. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Te képes voltál végignézni azt a butaságot utolsó?


Hogy lehet egy szöveg "száraz"


Ez akár az egyik vizsga kérdés is lehetne.

2020. aug. 26. 20:27
 8/20 anonim ***** válasza:
68%

Informatikusként írom, hogy alapozásnak jó lenne és hasznos lenne. Ha csak az alapokat tartalmazná. De akkor meg nem tudom, hogy mit keres benne a vállalati webfejlesztés. :)

Ezzel az erővel gyorstalpaló orvos tanfolyamot is indíthatnának, a következő pontokkal: elsősegély, újraélesztés, +agyműtét :) Biztosan sokan bátran befeküdnének a gyorstalpalón végzettek kése alá egy gyors agyműtétre :)

Azt sem értem, hogy miért csak informatikai tanfolyamot indítanak. Vagy még kismillió más szakma, amit jobban lehetne tanfolyamon oktatni.


De ha választani kell, akkor inkább pénzügyi és válallkozás elméleti tanfolyamokat kellene indítani, sokkal hasznosabb lenne.

2020. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Felesleges maszlag? Neked fizettek ennek a kérdésnek a kiírásáért kérdező? Így nézett ki a tematika:


Otthoni munkavégzés - 1 lecke (a vizsgán kihagyták)

Vállalati windows alapok - 1 lecke

Hálózati alapok - 1 lecke

Informatikai tudatosság - 1 lecke

Vállalati webfejlesztés - 11 lecke


Az első vizsgán csak 17% ment át annak ellenére, hogy bárki segítségül hívhatta barátait, ismerőseit. Az egyetlen dolog amivel gond van, hogy akik átmentek azoknak a többsége eleve diplomás és/vagy infós végzettségű, akiknek nincs is erre szükségük erre a képzésre igazából. Meg a vizsgák szervezés is ritka szar volt.

2020. aug. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem az a lényeg utolsó.


Mi értelme volt az egésznek? Jahogy semmi. Mert a letölthető kis pdf-re még rá is van írva hogy szart se ér.


Vagyis csak a szokásos magyar igénytelenség.

De legalább sikerült ellopni 3683 milliárdot.

2020. aug. 27. 08:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!