Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg lehet valahol nézni egy...

Meg lehet valahol nézni egy bizonyos holokauszttagadó videót? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Még 10 éve amikor a Holokausztról tanultunk az iskolában, mutattak egy nagyon meredek videót youtubeon az osztálytársaim. Egy fiatal srác, aki magát is zsidónak vallotta, elment egy volt koncentrációs táborba, hogy ott a helyszíneken végigsétálva bebizonyítsa a nézőknek, hogy igazából egy "wellnessz központ" volt minden ilyen tábor, medencével, ahol kellemesen eltöltötték az időt a foglyok.. Ezt a furcsa videót próbáltam most megkeresni, mert felemlegette egy ismerősöm, hogy ő is látta egyszer és azóta sem találja. Tudom, hogy egy ideje le vannak tiltva az ilyen tartalmak. Azért gondoltam megkérdezem, hátha valaki nem tudja esetleg hol nézhetnénk meg?

2020. aug. 27. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Táborokba zárták őket, hogy kellemesen töltsék az idejüket ... pfff!

Teljesen hülye, aki ezt benyalja!

2020. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Kb. egy éve megtaláltam, tehát van esélyed.


A táborból múzeum lett, ezt látogatta meg és kérdezett rá pár dologra Kiderült, hogy a eredetinek mondott állapot hamis és sokkal valószínűbb, hogy fertőtlenítettek, mint öltek volna a gázzal.


A wellness tábor is erős túlzás, de a hivatalos változat is ezer sebből vérzik.

2020. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Hát pedig engem is érdekelne. Angol vagy magyar videó volt?

Dokumentumfilm vagy csak egy rövidebb videó? A srác magyar volt? Vagy angolul beszélt?

2020. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
2020. aug. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2/4 Nem emlékszel hol találtad meg?


3/4 Úgy emlékszem ez egy rövidebb videó volt, talán 30 perces és angolul beszélt a srác, volt alatta magyar felirat. Nem magyar volt a srác.

2020. aug. 27. 15:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagyok lepontozva? (3-as). Ha nem mondtam semmi hasznosat, akkor inkább ne pontozzatok sehogy, de nem kell ezért lepontozni. De látom mindenkit lepontoztak.
2020. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Politika kategóriában általában nem a hasznosságot pontozzák, hanem az egyetértést.

Ha tényeket írok, akkor pontoznak le leginkább.

Legyen miért lepontozni: A video nem holokauszt tagadó. Csak abban az értelemben az, hogy annak nevezik, ha bármit mreg mersz kérdőjelezni a témában.

2020. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!