Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagyon sokan akarnak most...

Nagyon sokan akarnak most megpattanni az országból? Milyenek most a lehetőségek?

Figyelt kérdés

Az előző válságban is százezrével özönlöttek ki a magyarok külföldre kényszerből, főleg akkor amikor a külföldi gazdaság már mind talpra állt, csak mi maradtunk még fél évtizedig a mocsárban.

Most is ez lesz, csak még durvább válságot jósolnak, és mi mint gazdaságilag legkiszolgáltatottabb ország, mi fogunk az utolsók között kijönni és a mi gazdaságunkat érinti az egyik legsúlyosabban természetesen. De ezt mi már megszoktuk.

A kérdés az, hogy már most sokan akarnak kimenni, csak jelenleg még kint is nehéz munkahelyet találni? Mikor lesz az amikor kint már megint munkaerőhiány lesz, itthon meg még mindig munkanélküliség?



2020. aug. 27. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Nehéz megmondani Szerintem 2-2,5 év múlva stabilizálódhatnak a nagyobb országok, annál hamarabb nem érdemes kimenni, mert úgyis a helyi erőt fogják előnyben részesíteni.


Én is dobbantanék, mert beszari voltam régebben és azt hittem... de nem kellett volna. Innen el, csak az számít! Sok sikert hozzá neked is!

2020. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha munkanélküliségi hullám lesz, akkor nem fognak nyugaton magyar munkaerőt fogadni.
2020. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező

2004 óta, vagyis 16 éve az EU tagjai vagyunk, senkinek nem kell "dobbantania" egyszerűen megy és ott vállal munkát az EU-ban, ahol akar. de mehet a világon bárhová szabadon.

Azért szólok, hogy az EU-ban Magyarország azon tagállamok között van, amiket a legkevésbé viselt meg eddig a válság, a világ sok államához képest meg kifejezetten jól állunk. Akinek most nincs munkája az éppen úgy próbálhat keresni máshol, mint 1 éve vagy 15 éve.

2020. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!