Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért nem tudják értékel...

Sokan miért nem tudják értékelni, a sportolási lehetőségek bővülését?

Figyelt kérdés

Én vidéki kisebb városban lakom.Itt nagyon kevés lehetősége volt az embernek sportolni.Igény meg volt rá nem is kicsi.


Aztán a kormány csináltatott ide egy új uszodát, futópályát és egyéb új lehetőségek is adódtak.


Azóta van uszodabérletem és hetente többször is elmegyek úszni.Jobban is érzem magam azóta.


Eddig az volt a baj, hogy a legközelebbi uszoda 40 kilométerre volt.



Tudom, ellenérvként felfogják hozni, hogy miért nem az egészségügyet fejlesztik....stb Az is fejlődik, csak lassabban.Az is fontos, hogy az emberek sportosak, egészségesek legyenek.


Én mondjuk sztk rendelésre nem járok.Munka mellett kinek van ideje fél napot várakozni, hogy behívjanak?Szabadságot kellene rá kivenni, azt meg nem fogok.

Emiatt, csak magánrendelésekre járok, ott időpontra hívják az embereket, nincs fél napos várakozás és normális a doki.



2015. okt. 12. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Itt a sportlehetőségek bővítése abban merült ki hogy az azelőtt szabadon használható focipályát jó magas kerítéssel vették körül hogy csak a zselézett hajú cicafiúk használhassák bundabogyó edzésre. Az uszoda még gyúrcsókék idején épült juniós pénzből.
2015. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

mert jelenleg a baloldalnak a stadionozás van a szokásos Fidesz szapuló trend listáján.

mellesleg az egészségügyet is folyamatosan fejlesztik, csak sokan nincsenek ezzel tisztában, mert a média csak a stadionokról ír.

néhány amikről én személy szerint tudok, mert jártam ott:


[link]


[link]


biztos van több is, de én csak ennél a kettőnél jártam, mikor elkezdték a beruházásokat.

2015. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

De jó neked.


Engem teljesen hidegen hagy a sport, ezért nem tudom értékelni a lehetőségek bővülését. Jobban örülnék, ha nem költenék olyanra a pénzem, ami engem nem érdekel.

2015. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Mesélj, az focistadionokba mikor tudsz egyszeri civilként bemenni? Nem veszed észre, hogy az ezekbe lopott adómilliárdok a probléma? Az uszodával nincs bajunk, de ne mondd már, hogy egy isten háta mögötti faluba kell egy kétszer akkora stadion, mint a lakosságszám, és mit ad isten, véletlenül pont a miniszterelnök ablakában van...


Micsoda véletlenek.

2015. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Vannak fontossági sorrendek.

És sport területén is különbséget kell tenni a tömegsport és a versenysport között. nem mindegy, hogy milliárdokat költenek arra, hogy 22 ember kergesse a labdát, vagy arra költenek, hogy minden iskolának legyen fűtött tornaterme, legyenek futópályák, uszodák (amiknek te is örülsz) kis focipályák, ahol a gyerekek kifocizhatják magukat.

A sportra költött pénzt nem kevés kiváltságos ember javára kell fordítani, hanem a hétköznapi emberek számára, akkor valóban javulna az egészségügy. Attól, hogy 11 fradis játszik, és pár ezer meg sörrel a kezében fekve nézi a tévéből, nem lesz jobb az egészségi állapotuk. És annak a bizonyos kemény magnak, akik rendszeresen vandálkodnak, sem az adófizetők pénzén kellene szórakozniuk.


Sokkal kevesebbet kellene sportra költeni, azt sem így, hanem ahogy leírtam fent, és a maradéknak lenne ezer helye. Ha jobban megbecsülnék az orvosokat, ha ezt a pályát kedvezőbbé tennék, kisebb lenne a kivándorlás náluk, tehát a beteglista is rövidebb lenne (bár ez a tb kereten is múlna, szóval összetett), és ha korábban tudnak egy betegséget kezelni, akkor annak az anyagi haszna több téren is megnőne, de más haszna is van.

2015. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálom érzékeltetni neked. Mit vásárolnál inkább, ha választanod kéne? Egész hónapra kaját, vagy egy jó kis karórát. A másik kezedre is, ott még nincs.
2015. okt. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért itt is a fejekben dől el a dolog. Lehet akármilyen csili-vili stadion, meg futópálya, meg uszoda stb, ha az embereknek nincs igényük a sportra. Aki akart sportolni, az eddig is megoldotta, aki nem akar, az ezután se fog.


Jómagam is sportolok, eddig is megoldottam, ezután is meg fogom, de nem a kormányprogram miatt kaptam hozzá "kedvet". Személy szerint speciel jobban örültem volna egy komplex útfelújítási programnak, mert katasztrofálisak az utak és nekem nem mindegy, hogy munkába ingázás közben milyen gyakran kell szervizelnem a kocsit.

2015. okt. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Korgó hassal nem a legjobb sportolni. Ismerek olyan fiatalokat, akik egy kiflin meg egy cikk sajton vannak el egész nap. Nem hiszem, hogy úgy nagy kedvük van maratont futni.
2015. okt. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!