Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted mi az, ami valótlan...

Szerinted mi az, ami valótlan állítás ebben az elemzésben?

Figyelt kérdés
[link]

2020. aug. 28. 17:25
1 2
 11/14 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
20%

Taníts mester, írd le nekem, mi a személyeskedés?


Utána írd le légy szíves a "pár" szó jelentését és másold be azt a részt, amit ahhoz írtam, majd vesd össze a kettőt.


A líddel nem véletlenül nem foglalkozik az ember egy elemzésnél - és különben is, miért kellett volna rá reagáljak, amikor nem arról beszéltem? Ez is tipikus NER-módszer: írok egy érvet, erre másról kezd a partner beszélni.


Szóval, leírnád nekem, mit jelent a személyeskedés és a pár kifejezés, hogy ne kelljen definíciókon marakodnunk? Ja, és a vezetőt se hagyd ki!

2020. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Miért írnám le újra?

Leírtam. Ezek szerinmt nem fogtad fel. Vagy úgy teszel, mert képtelen vagy beismerni, hogy hülyeségeket írtál.


NER-ezel és "kormányozol", s mindkét alkalommal olyanokkal vádolsz, amit te követsz el minden alkalommal.

2020. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
20%

Légy szíves mutasd meg, hol írtad le a "személyeskedés" kifejezés jelentését. Köszönöm! :)


A "párt" csak azért kértem, hogy lásd, nyitott kapukat döngetsz :)


Örülnék neki, ha a válaszaimat meg is értenék az emberek és nem kéne mindig félanalfabétákkal hadakoznom, hogy mit írtam le és mit nem, mert közben az meg elsikkad, hogy miért hazugság már az elemzés első mondata is.

2020. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13, légy szíves, írd le, hogy mit jelent, hogy légy szíves!

Magyar az anyanyelvünk, de nekem az ükanyám anyanyelve is magyar volt, szóval hagyjuk ezt a talmudista szómágiát.


Aki ma vitatja Gyurcsány vezető szerepét az ellenzéki oldalon a út politikai analfabéta.

A Momentum talán föléjük nő, de nemigen foglalkozik a kisebb pártok megnyerésével.

Van egy abszurditás a dologban, hogy a személyében második leg-elutasítottabb fazon vezeti a második politikai erőt.

Mindenkit ledarált, mert jó taktikus, de csak pár haszonleső fazont nyert vele, szavazókat nemigen.

(LMP, PM, MSZP, Jobbik - hol vannak már?)


Nem értek egyet az elemzővel abban, hogy a hatalom közelébe jutott.

2020. szept. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!