Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi hazánk nyerhet szavazatot...

Mi hazánk nyerhet szavazatot a cigányozással? Vagy ha szibériai börtönbe zárja a cigányokat?

Figyelt kérdés

[link]


Toroczkai azt ígéri, ha 22-ben nyer, szibériai börtönbe zárja a roma jogvédőket


Valami cigány agyonvert pár embert, a mihazánk azonnal rohant cigányozni, gyűlölködni, egymás ellen uszítani.


Tényleg ez a megoldás? A helyi lakosok is megmondták hogy el van túlozva az egész.


Sima cigányozással, náciskodással lehet még nyerni? Az tény hogy a migránsozást a fidesz már kimaxolta.


A felvonulók csak aluliskolázott divat emberek, akik egy közösséghez akarnak tartozni. Láthatóan nagy az egyetértés köztük, még ölelgetik is egymást. (Semmi buz*lás)

Pár gizda rocker meg azt hiszi hogy a náciskodástól atom kemény lesz.

Természetesen a csomag része hogy a migránsokat zsidókat arabokat iszlámokat négereket lmbtq-kat lipsiket, a nyugatot a keletet a sárgákat az indiánokat az eszkimókat, minden lipsi nyugati vagy északi országot is nagyon gyűlölnek. De egymást úgy látom szeretik. A magyart csak a gyűlölet tartja össze.


Ez a torockai meg egy szánalmas kis bohóc. Azt is mondta hogy eltörli a trianont. Én hiszek neki.

Nagyokat hazudó ostoba ember.


2020. aug. 29. 15:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Toroczkai mondta, hogy már 900 ezernél több cigány van. Ők biztosan nem rá fognak szavazni.
2020. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező, teljesen egyetértek veled.


Nem szeretem a Fideszt, tiszta szívemből ellenzéki vagyok, de hogyha megkérdeznék tőlem, hogy Fidesz vagy Mi Hazánk, egyből rávágnám a Fideszt. Szerintem a Mi Hazánknak semennyi létjogosultsága nincs, rühellem amit képviselnek. Én még soha nem láttam még egy ilyen rasszista, homofób, nácista és fasiszta bandát. A tagjaik mind szégyenletesek, a szavazóik pedig méginkább. Nagyon remélem, hogy sohasem kerülnek hatalomra, vagy jutnak be a Parlamentbe.

2020. aug. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Csak úgy kérdezem, hogy a kedves romáink miért szolgáltatnak állandóan okot arra, hogy senki ne szeresse őket? Oké, értem, nem minden roma, bűnöző, de mutass egy környéket ahol egy darab sittes nincs köztük.
2020. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%

Amikor a jobbik elkezdte a cuki polgári irányvonalat a rasszista gárdamellényes szavazóinak elege lett belőle. Keletkezett egy választói igény és torockai úgy gondolta, hogy kiszolgálja ennek a rétegnek a politikai elvárásait. Nincsenek túl sokan és nem is lesznek többen. Minden társadalomnak van ilyen vadhajtása.

Addig amíg elvannak ezen a szinten meg a betyársereg az ostorpattogtatással, kontroll alatt lehet tartani őket.

2020. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

3 szerinted ha 1 roma random agyonver pár embert, akkor a többi érte a felelős?


A strandon verekedős férgekről is kiderült hogy magyarok. Pedig már azonnal mindenki tudta hogy cigány mind.


Csak kérdezem, hogy miért nem akadályoztad meg a támadást? Te is magyar vagy.

2020. aug. 29. 17:32
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Tudsz olyan esetet mondjuk az elmúlt 5 évből, amikor egy magyar csak úgy random elkezdett agyonverni békésen szórakozó romákat? És olyan esetet, ahol több magyar vert agyon egy romát, mert éppen arra járt, vagy csak egy szál cigiért?
2020. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
16%
Egyelőre a Mi Gatyánk egy ugyanolyan viccpárt, mint a Kutyapárt. 10 év múlva meg meglátjuk. Esélyes, hogy ott lesznek, mint most a Ballik. Ezek soha nem tanulnak.
2020. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

/7


De csak azért nem mert tudják hogy mi lesz velük a börtönben.

2020. aug. 29. 18:26
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

A cigányokkal kezdeni kell valamit.


A jogvédők meg állandóan csak a kiskapukat keresik.Nem csak a cigányoknál, hanem a migránsoknál is.Megmondják, mit kell hazudni nekik, hogy bejussanak az adott országba.


Ez éppen olyan, mint a szlovák rendszámozás.

Megtehetted legálisan,hogy szlovák rendszámos autót tarts?

Természetesen meg.

Ugyanis, megvolt a jogi kiskapu.Mégis, etikátlan, erkölcstelen volt, ugyanis a helyi infrastruktúrát terhelted a kocsiddal.



A Mi Hazánk legalább akar tenni valamit.

Olyan párt kell, ami a magyar emberek érdekeit képviseli.

2020. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

A szibériai bérrabtartás meg azért jó, mert így nem kell alkalmazkodni az EU-s börtönöket érintő szabályokhoz.


Ugyanis, az EU eléggé kiherélte a büntetés végrehajtást.

2020. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!