Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj a szibériai bérrabtar...

Mi a baj a szibériai bérrabtartással? Nekem nagyon tetszik az ötlet!

Figyelt kérdés
Hiszen mondták, hogy nem mindenki kerülne oda, de pl gyerekgyilkosok vagy olyanok mint a törökszentmiklósi verekedő, egyszerre!
2019. máj. 23. 10:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ne kattintsatok ennek a szerencsétlennek a linkjére.
2019. máj. 23. 10:59
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak egy szavazás.
2019. máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Molyember ***** válasza:
71%

Mert így megfelelő indokkal bárkit el lehet dugni a világ másik felén. Te rábíznál ekkora hatalmat a mindenkori kormányra?

Ez csak egy szokásos baromság, amivel felhívhatja magára a figyelmet egy párt. Látszólag támadhatatlan, mert minden normális ember elégtételt követel a fent említett szubhumán lények esetében, de a valóságban ez mindenkire veszélyes. Hasonlít a halálbüntetéshez, sokaknak felfoghatatlan, hogy mi a baj vele. Az a baj, hogy a hatalom, amelyik kiszabhatja a büntetést, nem megbízható. Nem csak a Fidesz, egyik sem.

2019. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Akkora fantáziája van Toroczkainak :D


Ja, Az EU-ban megvalósítani azt hogy Szibériába küldjünk így bűnözőket, mi? A sok MiHazánk-szavazó meg ezt a dunmát is beszívja, a nagy agyával bele sem gondol hogy ennek semmiféle lehetősége nincs már eleve emberijogi-tekintetben sem.


Szerintem vegyék be a programba a rossz gyerekek kukoricára térdeltetését is, az is olyan hangzatos :)


Boldogok a buta emberek, mindig azt mondom.

2019. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
2019. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

"Mert így megfelelő indokkal bárkit el lehet dugni a világ másik felén."


Hát persze :D

Ekkora baromságot még az éven nem olvastam az oldalon.

2019. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Neked nagyon tetszik mehetsz a gulágba csak nehogy lefaggyon a lábad kis buta.
2019. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Ez egy akkora baromság hogy ezt csak egy vadbarom tudta kiötleni.

Remélem hogy ezt a Torockait bezárják egy elmegyógyító itézetbe és soha nem engedik ki, közveszélyes őrült szegény.

2019. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Az a baj, mint a halálbüntetéssel is, ha koncepciós perek nem is, de hibás ítéletek még a legjobb rendszerben is születhetnek. (Mi pedig még azon a szinten vagyunk, hogy koncepciós perek is.)

Egyébként jó tudtommal még jogállam vagyunk, vannak jogaik a raboknak is, amiket pont a fentiek miatt sem lehet meg vonni. Ilyen pl a családdal való kapcsolattartás joga, vagy a jogi segítséghez való jog, amik gyakorlatilag megszűnnének ebben az esetben.

Arról nem is beszélve, hogy ez felvetné az emberkereskedelem lehetőségét is, az oroszok híresek róla, hogy Koreai rabszolgákat is szívesen alkalmaznak, akiket a saját kormányuk ad el nekik.

2019. máj. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az a baj... de a halálbüntetéssel nem is értem miként tudjátok ezt egy lapon említeni. Ha ilyesmit említünk, hogy a "hatalommal" való visszaélés miatt veszélyes, akkor eleve veszélyes maga a börtön, az elzárás is! Példának okáért, én vagyok "A hatalom", akkor mitől van rosszabb sorsra ítélve egy Szibériában rabosított, mint egy Magyarországon, ahol a hatalmammal visszaélve rommá veretem Őt minden nap akár az őrökkel vagy ha nekik nem hiányzik némi plusz pénz, akkor zárkatársával, verésen kívül esetleg egyéb is... csak nem akarnék gusztustalan lenni, így nem folytatom. Szóval... a halálbüntetés az nagy hiba lenne, ezt is szorgalmazza a Mi hazánk és pontosan azért tartom veszélyesnek, amiért ti is annak tartjátok, de nem említhető ez egy lapon a bér rabtartással! Félreértés ne essék, nem támogatom, csak vitatom, hogy egy kategória lenne! Amerikában többnyire bér rabtartás van, s aki tettéből adódóan megfelelően nagy közutálatot érdemel ki, az pl. Arpaio börtönébe kerül, nincs titok, mindenki tudja miként működik ott a "rendszer", max. elképzelni nem tudja milyen nehéz amíg oda nem kerül. Ahol ugyan abszolút egészséges, teljes értékű, de körültekintően nagy szakértelemmel még minimálisan sem élvezhető ételt tesznek eléjük, miközben az ebédlőben megy a főzős műsor a TV-ben és finom dolgokat főznek (szóval nem Jamie főz egy fél fokhagymával), sátorban alszik ahol feleszik a bogarak, ahol meg kell kukulni a melegtől még éjjel is, deee azért az ebédlő klímás, nehogy hozzá szokjon a meleghez ugye, mert akkor mit ér... S ha rosszul viselkedik, övé a felső ágy, amin még melegebb van. Kapnak cuki rózsaszín ruhát, közmunkára küldik őket, direkt olyan utcákban, ahol ismerik is őket, hogy legyen ki előtt szégyenkezni.


Ugyanezt mondta a Jobbik is "kezdetben vala", szóval nincs ebben semmi újdonság, halálbüntetést emlegettek, ugyanígy tereltek mikor ennek komolyságáról kérdezték meg őket, ahogy most is teszi Dóra "hááát, ez még köztünk is megosztó téma, szóval csak mint lehetőségként gondoltuk, hogy érdemes róla beszélni, nem akarjuk, csak beszéljünk róla..." (na jó' van ám...!)

Ahogy ugyanígy szibériai bér rabtartásról beszéltek, beszélt ezekről Vona Gábor is...

Hinni nem tudok már nekik! Ezt régen sem akartam (egyiket sem) és most sem, csak megetettek velem egyszer egy "jobbikot", most pedig ugyanazzal a recepttel főzött "mi hazánkat" akarnak megetetni velem. Szerintem kullogjanak el önként, maguk Szibériába!

2019. máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!