Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha annyira súlyos már ismét a...

Ha annyira súlyos már ismét a koronahelyzet, miért kell szeptember 1-ig várni a határok lezárásával? Miért nem zárták le már augusztus elején?

Figyelt kérdés
Ezt csak én nem értem? Már hetek óta hallani hogy egyre több a fertőzött, meg lassan rosszabb lesz mint március-április környékén, mégis szeptember 1-ig várnak a határzárral (amit nem mellesleg már önmagában szintén legalább egy hete hallani)? Miért? Miért nem lehetett már akkor lezárni a határt amikor elkezdett súlyosabbra fordulni a helyzet? Vagy ha annyira meg mégse súlyos, akkor elsején meg miért lesz hirtelen súlyos? Ezt csak én nem értem? Egy ilyen intézkedést miért kell fix dátumhoz kötni, miért kellett addig várni?

2020. aug. 29. 23:13
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted ez úgy működik,hogy a parlamentben valaki megnyom egy nagy piros gombot,és lázárulnak a határok?
2020. aug. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim válasza:
30%
Van még aki elhiszi ezt a vírus propagandát?
2020. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
89%

Mert a szeptember 1 olyan cuki dátum.

Nem akartak kiszúrni azokkal a gyerekes családokkal akik kint vannak és aug 31-ig hazajönnek az iskolakezdés miatt. Ha már a héten zárják a határokat akkor a 2 hét karantén belelógna az iskolakezdésbe.

Szerintem a dátumnak semmi köze a vírushelyzethez. Politikai döntés.

2020. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
84%
Ìgy is pánikolnak a nagy nyaralók, hogy hogy jutunk haza úristen. Ha egyik napról a másikra lett volna, akkor aztán pláne.
2020. aug. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Kit érdekel a nyaralás? Az annyira létfontosságú, pláne ilyen helyzetben? Eleve kiengedni se lett volna szabad őket egy járvány közepén, ha meg mégis, viseljék a következményeit.
2020. aug. 30. 00:05
 6/54 anonim ***** válasza:
84%
Mert akkor még a fejesek Horvátországban jachtoztak....
2020. aug. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező ne legyél már ennyire hülye.

A lázat sem akkor kell jeges vízzel csillapítani amikor még éppen csak megy felfelé, amikor még csak 38°-os akkor elég egy szimpla gyógyszer. de ha látod hogy közeleg a 40°-hoz, akkor már elő lehet készíteni a hidegvizes fürdőt.

EDDIG nem volt szükség a határok lezárására. Figyelik a helyzetet és látják hogy hová tart, mi várható, ezért IDŐBEN meghozták a döntést és bejelentették.

2020. aug. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
42%
Arra van esély hogy a láz lemenjen de ha egy magasan fertőzött helyről jönnek az emberek ki az aki arra tippel hogy nem fog emelkedni a fertőzöttek száma itthon. Nyilvánvaló hogy meg kellett hozni a döntést, de az "idő" nem a járvánnyal függ össze hanem politikai tényezők állnak a háttérben mint ahogy írták. Jachtozás, iskolakezdés stb...
2020. aug. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkép fog emelkedni a fertőzöttek száma..
2020. aug. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
42%
Még először a vírusnak időpontot kellet egyeztetnie szijjártó urasággal és a bandájával hogy mikor kezdhet el fertőzni.
2020. aug. 30. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!