Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha szólok a helyi Fideszes...

Ha szólok a helyi Fideszes polgármesternek, bejuthatok kollégiumba az NKE-n?

Figyelt kérdés

Nem kaptam kollégiumot, albérletbe nincs pénzem.

Fideszes politikus talán bejuttathatna ha beszélnék vele. Protekcióra megy a kollégiumi elhelyezés, ez nagyon nyilvánvaló.


Meg azt ajánlották többen, hogy nyilváníttassam magam hajléktalannak a kormányablaknál, mert akkor biztos kapok. Hát nem tudom, azzal is lehet próbálkozni.



2020. aug. 30. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy politikus nem fog ilyenekkel foglalkozni, de ki tudja.
2020. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt ne mondja senki sem, hogy nem protekcióra megy.. Gazdag budai gyerekek bent vannak kollégiumban, én a falusi parasztgyerek akinek elváltak szülei, a rokkantnyugdíjas anyámmal élek én meg nem kapok kolit. Nevetséges
2020. aug. 30. 14:07
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg ők előre megnézték a pontozási rendszert és úgy intézték a dolgaikat, hogy bejussanak. Trükköznek, de teljesen szabályosan.
2020. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kollégiumi beosztás mindenhol a hallgatói Önkormányzat feladata és lehetősége, a fiam egyetemén is. Semmi beleszólása abba egy bármilyen politikusnak.

Amúgy aki ilyen nagy arccal ír ki ilyen ostoba kérdést, az nyilvánvaló hogy nem is ismeri azt az adott politikust.

De nyugodtan próbáld csak meg, szívesen hallanám hogy röhög ki.

A HÖK pedig a régebbi egyetemeken katasztrofális, belterjes és korrupt, csak éppen a hallgatók érdekeit nem képviselik.

De erről csakis az egyetemisták tehetnek, mert ők választják meg ugyanazokat a korrupt alakokat - vagy hagyják, hogy elcsalják így úgy a választásukat. Náluk kell protekciót szerezne, nem egy külső politikusnál akinek semmi köze az egészhez.

2020. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De az NKE Fidesz egyeteme. Odaszólhatna hogy ezt a gyereket mindenképp fel kell venni.

Én ugyan nem ismerem azt a politikust, apám ismeri

2020. aug. 30. 15:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Tisztára a pártállami időket idézed.


Próbáljátok úgy hogy bemegy a fater és ezt mondja:


- Ha én egyszer kinyitom a számat! Ha én egyszer elkezdek beszélni!!


Tuti meglesz a hely, mert nem tudhatják miről tud 😉

2020. aug. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!