Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az ellenzék kerül hatalomra...

Attilav kérdése:

Ha az ellenzék kerül hatalomra van remény a korona korlátozások teljes feloldására ?

Figyelt kérdés
Nagyon felbosszantott ez a szemptembertől bevezetendő határzár, ez már a pofátlanság csúcsa! Nálam ez kiverte a biztosítékot nagyon! Eddig mindig nemzetinek mondott formációkra szavaztam, de amit most művel a Fidesz ezzel a teljesen értelmetlen határzárral az már nekem is sok. Viszont azt nem nagyon látom hogy bármelyik nagyobb ellenzéki formáció tiltakozna a teljes határzár ellen. Eddig jobbára csak civilek tüntettek a "vírus" ürügyén meghozott korlátozások ellen, de a teljes határzár már olyan súlyú dolog véleményem szerint hogy legalább minden nagyobb ellenzéki formációnak tiltakoznia kellene ellene! Úgy tűnik ellenzéki oldalról talán csak Hont András és Puzsér Róbert ellenzik a korlátozásokat. Így pedig nem sok reményünk lesz 22'-ben sem a változásra mert két fecske sem csinál nyarat :(( Mi a véleményetek ? Márpedig nagyon úgy tűnik hogy akár 22'-ig el fogják játszani ezt a határzáras csiki csuki, húzd meg ereszd meg játékot.

2020. aug. 30. 20:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Az ellenzék hatalomra kerülésére legkorábban 2022-ban van esély. Egyelőre azt sem lehet tudni, mi lesz egy hónap múlva, nemhogy addig.
2020. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

Ekkora nyafogást. Nincs határzár, kimehetsz ugyanúgy, max miután visszajöttél 2 hétig otthon maradsz.


Határzár az, ha a határon fognak aztán visszafordítanak.

2020. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem kerül.
2020. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
"Nagyon felbosszantott ez a szemptembertől bevezetendő határzár, ez már a pofátlanság csúcsa! Nálam ez kiverte a biztosítékot nagyon!" Miért is???????????????????
2020. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

4!

Azért, hogy leírhassa: Eddig a Fideszre savazott, de most aztán már ő sem fog.

Lvl 1 bértollnok.

2020. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Az ellenzéki kormány ha lesz ilyen nem oldja fel a korlátozásokat, ez elemi érdeke egész Magyarországnak. Én már az üdülési szezon kezdetétől lezártam volna a határokat és nem engedtem volna ki senkit az országból még orbánt se.
2020. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
88%

Hát haver, ha nálad az elmúlt 10 évben éppen ez verte a ki a biztosítékot, akkor valami elképesztően jó 10 éved volt.


Azzal mondjuk nem tudom, hogy tisztában vagy-e, hogy az első esélye az ún. ellenzéknek 2022-ben lesz. Csak hogy tudd: egészen kicsi annak az esélye, hogy addig kitart a határzár. De persze tévedhetek is, és lehet, hogy addigra csak szigorúbb lesz :)

2020. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
Hamarabb lesz vakcina, mint ballib kormány.
2020. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Hát ha belenézel hogy miket ír a 444 erről a nátháról, kötve hiszem. Még rosszabb lenne!
2020. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Amilyen idióták, bármire van esély.
2020. aug. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!