Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj Bayer Zsolt Úrral?

Mi a baj Bayer Zsolt Úrral?

Figyelt kérdés

Nem szoktam politikával foglalkozni, viszont megnéztem ma a műsorát, hogy lássam, hogy kit szidnak ennyien. Meglepődtem. Bayer Úr egy tanult, magas szókincsű férfi, aki mindig kifejti az álláspontját. Rendkívül okosan beszél. Tudom, hogy volt amikor káromkodott, viszont attól függetlenül, kifejti az álláspontját, magas a szókincse. Igazi üdülés volt őt hallgatni. Nem olyan, mint az ellenzéki propagandisták.


[link]



2020. szept. 1. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nos kérlek, az illető úr össznépi populációt érintő hergeléseit megfigyelve összegyűlt elégséges információ arra vonatkozóan, hogy Bayer Zsoltnak miért is a k.urva anyját
2020. szept. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem semmi. Amikor káromkodik, oka van rá.

A cikkei is jók.

2020. szept. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Semmi gond nincs vele, csak annyi, hogy egy komcsi pártpropagandista, így egy kicsit sokat hazudik.
2020. szept. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Az a baj vele, hogy még mindig lélegzik...
2020. szept. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem tök jó! Én nagyon kedvelem és 80-90%- ban osztom a véleményét.
2020. szept. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
A tanultság nem zárja ki az elmezavart, sem az önös érdekek érvényesítését és az erkölcsi érzék elnyomását.
2020. szept. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Örülhetne az ellenzék ha olyan alkalmas emberei lennének a médiában, mint Bayer Zsolt.
2020. szept. 2. 14:11
 8/9 A kérdező kommentje:
Amikor az ellenzéki propagandistákat látom, mindióg az jut az eszembe, Bayer ennél mennyivel jobb.
2020. szept. 2. 14:12
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

az a baj vele, hogy uszito, hergelo, kritikatlan stilusban vezeti a musorat,frocsog a sz.r a szajabol, es kihasznalja hogy a nezoi altalaban a tanulatlanabb retegbol szarmaznak, ezert rendszeresen ferditi az allitasait, vagy csak feligazsagokat hasznal fel a sajat igazanak alatamasztasara. (tobbszor utananeztem mar egy altala lehozott hirnek kulfoldi portalokon, es a legtobbszor hulyesegeket irt, mondott)


szerintem egy normalis, demokratikus orszagban ilyen stilussal nem lehetne kozeleti szereplo, nem hogy allamilag tamogatott, fomusoridos szemelyiseg.

2020. szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!