Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelenleg sokkal több koronavír...

Jelenleg sokkal több koronavírusos van mint márciusban mégis üzemelnek az iskolák ezek szerint a kormánynak fontosabb a gazdaság?

Figyelt kérdés

Márciusban amikor egyik napról bezártak az iskolák megszüntek a munkahelyek egy nap 3 koronavírusos beteget jelentettek , tegnap előtt majdnem 300-at jelentettek tegnap pedig 170 valamennyit ,ennek ellenére mégis üzemelnek a iskolák és a munkahelyek és kijárási korlátozás sincsen,most akkor hogy is van ez?


Márciusban csak azért csinálták azt a nagy fesztivált hogy mondják azt hogy a kormány mennyire törődik az emberekkel?


Vagy miért van az hogy most sokkal több a koronavírusos Magyarországon mint márciusban mégse nincsenek olyan szigorú szabályok mint márciusban voltak.



2020. szept. 1. 23:46
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
71%

Ja most regisztráltak 350 fertőzöttet, mert a Semmelweis meg az NKE tömegesen teszteli a hallgatókat. Lehet, hogy tegnap kapták el, lehet, hogy 1 hónapja. A 350 közül kb 3 az akinek tünetei vannak.


Ha márciusban ennyit teszteltek volna, akkor is többet találtak volna.


Hogy statisztika is legyen: 90, 90, 103, 96, 98. Ez a kórházban ápolt betegek száma. Ebben az 5 napban pontosan 1111 embernél mutatták ki a fertőzést. Nekik szinte mind semmi bajuk, és ha nem indul be a tömeges tesztelés, úgy esnek át, hogy soha meg sem tudják, hogy koronájuk volt.

2020. szept. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
9%

#29 Mivel lusta voltál még linkelni is, ezért kénytelen voltam guglizni, az pedig nem hozta ki ezt a videót. Erre viszont még inkább igaz, amit írtam. Július 1-jei keltezésű a videó. Ekkor New York államban a napi halálozások száma a koronavírussal fertőzöttek között már egy hónapja folyamatosan 100 alatt volt, szóval megint csak nem volt indokolt emiatt tömegsírba temetni az embereket. Viszont a videóban is elmondja a nő, hogy az emberek maguk választhatják, hogy ide temessék őket.

[link]

2020. szept. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
12%
Nem olvastam bele mások válaszaiba, csak a kérdést olvastam el, de őszintén... Nekem is fontosabb lenne a gazdaság. Inkább haljon meg pármillió ember a vírusban, minthogy párszázmillió ember szenvedjen vagy haljon meg egy gazdasági világválság miatt.
2020. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
70%

#33 Aha. Csak a pár millió halott ne te legyél meg a családod, barátaid, ugye?

Más farqval könnyű a csalánt verni, azért nagy a szád mert azt hiszed nem te lennél aki belehal.

2020. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
55%
Ha én halok bele így jártam, pontosan bele gondoltam ebbe is. Inkább haljak meg a vírusban, mint az éhezésben. Ez van.
2020. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
A gazdaságot már félig tönkre tették a tavaszon mégsem állt meg a fertőzés.
2020. szept. 3. 23:05
 37/37 anonim ***** válasza:
61%
Csak mi tudjuk megallitani, vagy legalábbis lassítani, a kormány kevés hozzá.
2020. szept. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!