Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ennyi virustagado?

Miért van ennyi virustagado?

Figyelt kérdés
Valszeg ezért nem hordja kb 40% rendesen a maszkot...
2020. szept. 2. 20:21
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
91%
Mert az emberek többsége "okos", ha nem hányod ki azonnal a beledet a vírustól akkor nem is létezik szerintük.....
2020. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
98%
Hogy önigazolják a maszknemviselesuket.
2020. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
85%

Nincs olyan sok, csak hangosak. Ahogyan laposföld-hívőből sincs sok, de annál hangosabbak, még konferenciákat is szerveznek maguknak. Na meg persze a tudatlanság, műveletlenség, megfelelő oktatás hiánya, alacsony iskolázottság, ha az ember nem érti miről beszélnek neki, akkor hajlamos az egyszerűbb utat választani: nem értem, tehát nincs. Ahogyan régen a villámlást nem értették, hogy micsoda, ezért az istenek haragjának tartották.

Azok között van a legtöbb vírustagadó meg laposföld-hívő, akik nem jutottak túl a 8 osztályon, mert egyszerűen nem értik, hogy mi is az a vírus, hogyan fertőzhet és fertőződhet valaki, mire jó a maszk, hogyan véd és mitől, stb.

2020. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
45%
Attól, hogy valaki nem hord maszkot még nem vírustagadó. Kutató vagyok, pontosan tudom mi fán terem a vírus, az itt lévők 99%-nál biztosan, mivel ezzel foglalkozom, de nem fogok félni egy olyan vírustól, aminek minimális a halálozási aránya, ugyanolyan gyenge, mint az influenza, abba is ugyanennyien hallnak bele, ez nem az ebola, hogy orrodon-szádon folyik a vér. Na, ha ebola járvány lenne bizony hordanék maszkot és koncertekre sem járnék el, de addig köszi, élem tovább az életem, mert ez, hogy a sok pánikoló okostojástól megáll a gazdaság, az nagyon gáz
2020. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
65%
Hát nem tudom mit kutatsz, de ha ott tartasz, hogy a koronavírus olyan, mint az influenza akkor fektess azért még energiát a kutatásba.
2020. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen már vírus, de ugyaolyan gyenge a lefutása, de nyugodtan kiforgathatod a szavaim ha te ettől ilyen megmondóembernek érzed magad, tudást sajnos neked nem lehet adniy mert képtelen vagy bármit is értelmezni
2020. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
26%
A vírustagadók mellesmeg ugyanolyan ostobák, mint a vírusmajmolók. Proli emberek, akik életükben nem láttak még vírust, de azt hiszik mindent tudnak róla, mert az indexet olvassák, csak épp a 0 tudással mögöttük az egyik oldal azt fújja, hogy "nincs vírus", a másik meg azt, hogy "jaj mind meghalunk az összes barátom koronás, az barátnőm anyja neg orvos és ő is retteg, jah es PCR, mert kimondani nem tudom, hogy píszíár, azt sem tudom mi az, hogy transzkripció és transzláció, de attól ez a vírusba belehalunk mert csak". Mindkettő csoport egy ostoba bagázs
2020. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
83%

Azt írtad, hogy a koronavírus ugyanolyan gyenge, mint az influenza, én pedig úgy hivatkoztam erre, hogy szerinted a koronavírus olyan, mint az influenza. Ez hol a szavaid kiforgatasa magyarázd már el, szóval elnézést ha ilyen alulkepzett vagyok, hogy nem értem a magyar nyelvet.


Egyébként nincs kutató aki a koronavírussal foglalkozik és azt állítaná, hogy ugyanolyan gyenge, mint az influenza. De tudom, kár belém a tudás, te kutató vagy.

2020. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
18%
Gondolom ilyen körökben mozogsz és ezért mondod ezt, ja nem, te csak neten olvasod a "híreket". Azért megnézném az arcod, mikor a publikációkat elolvasod a témáról, bár gondolom ehhez sincs hozzáférésed, hm sajnálatos, nem hiszem, hogy egy szinten mozgunk, én nem csak neten pampogok a témáról úgy, hogy gőzöm sincs róla, hanem évek óta víruskutatással foglalkozom, és erről is publikáltunk többed magammal :)
2020. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
68%
Ne aggódj, hozzáférek szakcikkekhez. Nyugodtan írhatsz folyóirat cikkeket, vagy csak címet és folyóiratot ahol megjelent. És még elolvasni is el tudom ha nem orosz cikkeket mondasz, hanem angolr.
2020. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!