Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz lehet az elméletem Orbán...

Igaz lehet az elméletem Orbán Viktor származásáról?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor már negyedszer lett miniszterelnök és valószínűleg ötödszörre is az lesz. Orbán Viktor keresztény államot épít. Szerintem ő az égből jött le hozzánk és Isten gyermeke.

2020. szept. 2. 22:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
60%
De az elmegyógyászati eseteket továbbra is a tudomány kezeli...
2020. szept. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
26%

Ön fizetett politikai hirdetést olvas, kérdésnek álcázva.


Végre egy kreatív troll! Csak így tovább.

2020. szept. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nem értitek meg, hogy mióta tudomány van, egyre bonyolultabb az élet? Régen nem volt internet, a földet laposnak hittük, mégis volt boldogság. Persze voltak rossz dolgok is sajnos, háború például, a középkori kínzásokat fanatikusok művelték. Vissza kéne téri szerintem oda, ahol nem az egyre bonyolultabb világnak élünk, hanem a hitnek és a szeretetnek. Orbán Viktor erre tanít engem és én felnézek rá! Az imperialistáknak csak a pénz számít.
2020. szept. 3. 12:26
 24/25 anonim ***** válasza:
54%
Igen tudom, boldogok a lelki szegények (hülyék), mert övék a mennyek országa. A miénk gondolkodóké meg a földi boldogság.
2020. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#24, nem ilyen egyszerű ez sem.

A tesóm egy sikeres, elismert, marha gazdag (de millárd alatt) harcosan ateista főorvos.

Nem ismerek nála boldogtalanabb, frusztáltabb embert.

2020. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!