Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van igény az ilyen...

Miért van igény az ilyen szélsőjobbos, iq nuku Budaházyékra?

Figyelt kérdés

Nem rég néztem meg egy pesti srácokos videót a Budaházy Eddával, ha ő nem náci akkor nem tudom mi. Az ilyenek szégyent hoznak a magyarságra. Hiába pózolnak kettős keresztel, árpád sávos zászlóval, amikor a szélsőséges nézeteik járatják le ezt az országot. Miattuk undorodtam meg a nemzeti jelképektől, annyira lejáratják őket. Hogy lehet elmagyarázni nekik, hogy nincs olyan, hogy lmbt propaganda, hanem csak az van, hogy legyenek elfogadóak azokkal az emberekkel, akiknek másabb a szexuális orientációja? Mert még mindig nincs elfogadás velük szemben. Fogják már fel azt is, hogy a kapitalizmus hozta be ezt a szexualitásos hülyeséget, mert a középkorban nem foglalkoztak azzal, hogy ki milyen szexualitású volt.

Ha tőlem múlna én nem engedném, hogy az ilyen buta, primitív Budaházy félék nagy nyílvánosságot kapjanak. Négy fal között gyűlölködjenek és ne járassák le az országot a szélsőjobboldali hülyeségeikkel.


2020. szept. 3. 17:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
51%

Engem az se érdekelne, ha horogkeresztes karszalagban karlengetnének, és az utcasarkon úgy olvasnának fel a Mein Kampf-ból, mint a Bibliából egy Jehova, ha ezzel elérik hogy akár egy kicsit is nehezebben terjedjen az országban a nyugati dekadencia.


Ami meg a "más országok előtt szégyenkezést" illeti, felesleges szégyenkezni ilyen bohócbanda előtt, mint a mai Nyugat. Bármely 19. századi nyugati politikus, vagy akár az 1980-as évekbeliek többsége látná a mai Nyugatot, akkora facepalm-ot, sőt headdesk-et nyomnának, hogy hogyan jutottak ide az országaik 2020-ra.

2020. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
31%

"Ha tőlem múlna én nem engedném, hogy az ilyen buta, primitív Budaházy félék nagy nyílvánosságot kapjanak. "


Még szerencse hogy nem rajtad múlik te kis liberál-fasiszta. Tiltani, cenzúrázni, üldözni a szólás szabadságot, meg akik nem értenek veled egyet ezek vagytok ti.

2020. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
55%

#kérdező:

Ahogy #2 írta, ha jól tudom a liberálisok a véleményszabadságnak a hívei. Akkor:


-- miért rúgatnak ki idős professzorokat az amcsi egyetemekről csak azért, mivel nem hajlandóak nőnek szólítani a tegnap még férfi köcsögöt?


-- miért van az rendben, hogy ha valaki felszólal az LMBTQXYZ vagy a BLM ellen miatt, máris cenzúrázni akarják?


Ha neked és a b* meglehet a véleménye, akkor miért probléma az, hogy Eddának is van egy véleménye? Miért baj az, ha valaki kiénekel a b u z i kánonból?

2020. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%
Tartós tejen élt már egy hónaposan
2020. szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
73%

Akármekkora baromságokat is beszélnek sokszor, nem az a megoldás hogy kitiltod, meg cenzúrázod. Azzal csak olajat teszel a tűzre, mert a híveik még jobban biztosra veszik így a dumáikat, "ha nem lenne igaz, nem is tiltanák" alapon.


Pont hogy az értelmes párbeszéd alatt lehetne bizonyítani, hogy ez az állítása nem igaz, ezért meg ezért.


És igenis van LMBTQ propaganda. Pontosan tudják, hogy nagy tömegeket tudnak megnyerni ezekkel a "segítsük az elnyomottakat" szlogenekkel, hogy aztán antifasiszta és BLM csőcselékként mozgósítva szétveressenek velük egy országot. Lásd mi megy már hónapok óta az USA-ban.

2020. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
30%
Mert vagyunk még egy páran gondolkodó, nem agymosott, magyar emberek.
2020. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
92%
Én igyekszem a szélsőségeket teljesen kizárni az életemből, legyen szó akár a baloldalról, akár a jobboldalról. Mind a két oldalon vannak mérhetetlenül inkompetens képviselők, véleményalkotók. Engem annál, hogy az ilyenek nyilvánosságot kapnak sokkal jobban elszomorít az a széthúzás, gyűlölködés és mérhetetlen agresszió, ami itt fentebb is előkerült és, ami mindig előkerül, ha a politika szóba jön.
2020. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
23%

Edda nyersen fogalmazott és néha primitíven, de igaza volt.

Olyannak meg kár fényesíteni, aki egy valóságshowban adta el a maradék becsületét is és azóta is azokból lehulló kis morzsákból evickél az életben. Én ismerek normális, a társadalmat építő melegeket, de ők nem ilyenek és nem is fújnak ezekkel a díszmelegekkel egyet.

2020. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen elfogadom a melegeket de azért én is úgy látom, hogy igen is van LMBTQ propagadna (nem az egy hetes zászó kitűzés) illetve LMBTQ marketing is van. Ezt egyébként Osváth Zsolt is beismerte az előző Novák előddel való "vitájában". Egyébként erdemes belenézned a legújabb videójába, ahol mondhatni a "kulissza titkokról" beszél. Szerencsére a jobb oldal nem egyenlő az ilyen emberekkel mint Eddánk.
2020. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
81%

"A filmekben megjelenő B U Z I-k mind aranyos, kedves srácok? "


Én több olyan filmet is láttam,ahol a meleg karakter "gonosz" volt.

2020. szept. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!