Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem, miért nem szeretitek...

Aki nem, miért nem szeretitek Magyarországot, a magyarokat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Ezt a kérdést a nem magyaroknak szántad, ugye...
2010. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem azoknak szánta, mert sok magyargyűlölő magyar van.


Valaki a múltkor írta valamelyik kérdésbe, hogy dejó, hogy 5 éve Finnországba diszidált és az lesz az életében a legnagyobb öröm, hogy a gyereke már nem fog tudni magyarul.

2010. aug. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerűen nem fogott meg az ország kultúrája. Nem vagyok oda a halászléért, hányok a gulyástól, valamiért nem tetszenek Petőfi versei, a himnuszt szeretem viszont. A társadalom meg nagyrészt seggenülő barmokból áll akik fel nem állnának a célért. Igen persze vannak emberek akik mindent megtesznek, hogy jobb legyen de sokan nem így vannak vele és ez felettébb zavar.
2010. aug. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%

Azért mert nem olvasnak! De ne aggódjatok az isteni gondviselés majd megóv minket hunokat, etruszkokat, keltákat, sumérokat azaz magyarokat! Zikkájl!

xDD

2010. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Ja, és ne aggódjatok: A mi nemzetünk védőburka, minden gonosznak útját állja!:D
2010. aug. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Először is leszögezem, büszke vagyok arra, hogy magyar vagyok. De meg tudom érteni azokat, akik gyűlölik, hogy azok. Miért? Mert ebben a nemzetben óriási lehetőségek rejlenek, a történelmük sok esetben olyan példákkal van teli, ami ha külföldön történt volna, most hozzájuk imádkoznánk(Széchenyi, Deák stb.) És mi van? Vezetőink arcátlanul rabolhatnak, semmibe veszik a nemzetet, mint alapvető egységet. De ami a legborzalmasabb egymást is megölnénk, ha pénzt adnának érte. Összefogás 0. És egyesek nem bírják ezt elviselni, hogy leöljük egymást. És a nyugati szenny sem véletlen terjed ennyire. Ott legalább van valamiféle jövőkép, de itthon semmi. Van mire felnézni(legalábbis egyesek úgy hiszik, hogy érdemes)
2010. aug. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

mi szeretjuk magyarorszagot de tul sok a kirekeszto es most a jobbik is bent van a parlamentbe, szoval orulunk hogy a fidesz 2/3-ot tobbseggel nyert

(azert nincs ekezet mert Hebronbol irok)

2010. aug. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

Akik leszólják Magyarországot, általában azt hiszik, hogy ettől ők különlegesek, kifinomultak, választékosak lesznek. Mert azt gondolják, hogy ha szerintük a magyarok lusták, hülyék, stb., akkor mások azt fogják hinni, hogy "hú, ez egy nagyon különleges ember, magasra tette a lécet, igényes, nem úgy, mint mi" és felnéznek rá. Persze nem ez a hatás általában.


Izgága, félművelt, kicsit idegesítő emberek szokták jó hangosan ócsárolni Magyarországot. Amúgy ez nem sajátosan magyar jelenség, külföldön is létezik, pl. az USA-ban nagyon sok USA-ellenes ember van. Különbség, hogy az egy elég erős ország, ők inkább megengedhetik maguknak az efféle hisztiket.

2010. aug. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
Azért nem szeretnek minket, mert mi is "lélek nélküli állatok" (gójok) vagyunk. Az országot viszont szeretik, mert a sajátjukat már kinőtték, itt pedig sajnos olcsón árulják a hazát...
2010. aug. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Azért mert nagyrészt ostoba agymosott emberek lakják, akik nem képesek belátni a saját érdekeiket sem hanem inkább mások idegen népek jogait féltik.
2010. aug. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!