Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Összefognál egy másik magyarra...

Összefognál egy másik magyarral azért, hogy egyesítsük Magyarországot?

Figyelt kérdés

Ne legyen ekkora széthúzás nemcsak párton kívül, hanem belül is, vallásokon belül, bőrszínen belül...

Ha te is magyar vagy, és magyarnak érzed megad, akkor miért bántod a saját honfitársad csak azért, mert más politikai párttal szimpatizál, vagy vallásos?


2011. szept. 23. 16:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
ezt főleg a jobbikosoktól kéne megkérdezni.
2011. szept. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
igen
2011. szept. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Józsi 56/F válasza:
100%
Felőlem lehet akármilyen nemzetiségű/politikai beállítottságú/vallású, ha ugyanazért küzdünk, akkor melléállok.
2011. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Nekem aztan full mindegy milyen a szine, szarmazasa, ha jokat beszel akkor kiallok mellette...

Nem ertem miert kell ide venni a magyarsagot...

2011. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Én kompromisszumképes vagyok. Ezért aztán itt sokaktól megkapom, hogy "behódolok", meg "nem vagyok igazi magyar". Ami egy vicc, hiszen hogy jön bárki ahhoz, hogy egy hozzászólás alapján megállapítsa, hogy magyar-e a másik.

Sajnos itt valóban a jobbikkal van a fő gond. Ők ugyanis egyetlen megoldást tudnak elképzelni, mégpedig ha mindenki azt csinálja, amit ők akarnak. A többiek meg húzzanak külföldre (ezt is többször megkaptam. Szerintük jobb lenne az országnak nélkülem. Megint nem értem, honnan vették ezt).


Jó lenne, ha intelligens, együttműködő politikusaink lennének, akik nem széthúzást gerjesztenek. De ma sajnos nem ez a helyzet.

2011. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
41%
Egy roma szerintem akkor sem magyar.
2011. szept. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 bitangbigtank ***** válasza:
97%
Petőfi sem volt származásilag magyar, mégis magyar költőnek tartjuk..
2011. szept. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

"Összefognál egy másik magyarral azért, hogy egyesítsük Magyarországot?"

Nem, nincs a céljaim között Magyarország "egyesítése".

Így is sok a baj a kisebbségekkel, nem hiszem hogy még több jót tenne a közmorálnak.

2011. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
na köszönm azoknak, akik normális válaaszt adtak, akik mondják, hogy itt ez meg ez a fő ok, ott tudni lehet hogy a fő ok az aki azt írta... akinek nem célja Magyarország egyesítése na annak mondom hogy el lehet felejteni, hogy magyar vagy szevasz
2011. szept. 23. 18:20
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

"...hogy jön bárki ahhoz, hogy egy hozzászólás alapján megállapítsa, hogy magyar-e a másik."


Én pedig pont azt nem értem, hogy jön valaki ahhoz, hogy magyarnak nevezze magát, miközben a magyarságon élősködő és a magyarságot tönkretevő elemeket védi és harcol azok ellen, akik Magyarországot erősebbnek, gazdagabbnak, szebbnek, a magyar nemzetet pedig nemesebbnek és gyarapodóbbnak szeretnék látni.


"Petőfi sem volt származásilag magyar, mégis magyar költőnek tartjuk..."


Petőfi magyar volt. Olvass:


[link]


"Ha nem születtem volna is magyarnak,

E néphez állanék ezennel én,

Mert elhagyott, mert a legelhagyottabb

Minden népek közt a föld kerekén."

2011. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!