Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Mészáros Lőrincné vinné a...

Ha Mészáros Lőrincné vinné a vagyon felét, mit szólnának a valódi tulajdonosok?

Figyelt kérdés

#Mészáros Lőrincné
2020. szept. 4. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ország másik fele megmaradna így is
2020. szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hoppá, ezt a kérdést inkább a humor kategóriába kellett volna kiírni
2020. szept. 4. 19:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mészáros Lőrincné beszedne valamit, amitől meghalna egy rendőrautóban
2020. szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Ledurrantanák(de hivatalosan vadászbaleset lenne,felelős nélkül)!
2020. szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Lölönek nem véletlen csak becsült a vagyona. Fizikailag ami ott figyel a bankszámláján az nem lehet túl sok, a többi meg rég ott figyel a hatvanpusztai atombunkerban.
2020. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak papíron válnak, azért, hogy lebetonozzák a vagyon felét, így ha kormányváltás lesz ne lehessen esetlegesen visszaperelni/lefoglalni...
2020. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy nem ez a terv? :D


Lölő tudja, hogy semmi se az övé igazából...


Megdumálták, hogy válnak és az asszony viszi a felét, így már nem Viktoré lesz. :D Aztán köszöni szépen. Bebiztosítja magát. Lehet mégsem olyan hülye? De lehet, hogy az asszony döntött helyette.

2020. szept. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

„Hát te, akasztófáravaló, hogy kerülsz ide?” Nekem,természetesen, tiltotta a fiúi tisztelet, hogy hasonló kérdést intézzek az én életem okozójához.Mondám neki, hogy elvettem tízmillió reist egy Timár nevű uraság pénzéből. „Hát az hol lopta ezt a sok pénzt?”, volt rá az öregem megjegyzése. Mondám neki, hogy az nem lopja a pénzét,mert az igen derék, nagy birtokú uraság, kereskedő, földesúr, hajótulajdonos. Az öregem nézete e tárgyban javíthatatlan maradt. „Az mindegy! Akinek pénze van, az azt mind lopta.Akinek sok van, sokat lopott, akinek kevés van, keveset lopott; aki nem maga lopta, annak azapja, a nagyapja lopott. Éppen százharminchárom neme van a lopásnak, s azok közül csak huszonhárom olyan, amiért az ember a gályára kerül.” Látva, hogy az öregemet nem bírom jobb nézetekre vezérelni, nem vitatkoztam vele e tárgy fölött tovább.


----------



Nagyon ismertem. Tolvaj volt az is, mint minden ember,természetesen, akinek sok pénze van. Százhuszonkettedik és százhuszonharmadik tolvaj volt.Ezen sorszám alatt jönnek a kormányzók és kincstárőrök. Rá voltak bízva egy másik tolvajnak a kincsei. Ez a Nro százharminchárom, a szultán. Egyszer én megtudtam, hogy a háromszázharminckettedik tolvaj: a nagyvezér, ki akarja tekerni a nyakát a khazniárnak, hogy amit az innen-onnan összelopott, ő visszalopja magának. Én is a török titkosrendőrségnél voltam.Csak olyan Nro tíz, bukott, szökött kalmár. Valami jó gondolatom támadt. Ha én egyszerre a Nro ötvenig fel tudnék avandzsírozni! Odamentem a basához, fölfedeztem neki a titkot, hogy ő is benne van már a lajstromban, ami egy csoport gazdag embert foglalt magában, akiket a miniszterek mint összeesküvőket meg fognak zsinegeltetni, s aztán a pénzeiket beseprik szépen; hanem hát mit adsz, ha megmentelek kincseiddel együtt? Ali Csorbadzsi azt mondta,hogy minden kincseinek odaadja egy negyedrészét, ha egyszer biztos helyen leszünk. „Hja,mondtam neki, én szeretném tudni, hogy mi az a »minden«, mert én bekötött szemmel nem alkuszom. Én családapa vagyok, nekem fiam van, annak a sorsát akarom biztosítani.

2020. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eredj, bolond! - kiálta az öreg -, kellettél is nekem, akár a basád meg a szép leánya! Nem akartalak én benneteket megvárni Máltában; hanem azzal az útiköltséggel, amit a basától kaptam, áthajóztam egyenesen Amerikába, s a bőrtarisznya is velem jött. De képzeld: az átkozott! Mikor már biztos helyre értem vele, ahol senki az ördög rám nem találhatott, s ott fogom a bicsakot, s kihasítom a bőrzsák oldalát, hát mi dől ki belőle? rézgombok, rozsdás vaspatkók! az achátszelence helyett, tele gyémántokkal, egy cserép tintatartó, s a louis d’or-tekercsek mind megannyi réz para-göngyölegek voltak, amilyenekkel a káplároknak fizetik a közkatonák számára való heti pénzt. A gazember tolvaj még engem is meglopott. Ez nem fordult még elő a rubrikámban a Nro százharminchárom között. Ennek még numerusa sincs.”
2020. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
S ez a rendkívüli ember, a nagy tolvajtól kergetett, kis tolvajt meglopott főtolvajnak agyontolvajlója, te vagy, az „arany ember”, Levetinczy Timár Mihály, kedves cimborám! -szólt a szökevény felállva és gúnyosan meghajtva magát.
2020. szept. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!